Září 2011

Den Horníků - foto

30. září 2011 v 9:32 | Jane |  Novinky
Tady jsou fotky z Den Horníků, kde jsem byla začátkem zaří. Jsou to fotky, které jsem fotila já, tak se nedivte, že nebudou moc v dobrém stavu

Nightwish revival:Věra Špinarová a její kapela:Apples:


mé tetování :)

29. září 2011 v 20:48 | Jane |  Novinky
Ahojík,

mamka mi vyfotila mé tetování, pár dní, co jsem si to nechala vytetovat :) Ale neměla jsem fotky v pc, až do teď tak jednu ji sem dávám, která se mi zdá nejlíp vyfocená :)od Michio 6

28. září 2011 v 13:58 | Jane |  diplíky
Diplík od Michio za bleskovku, mooooc Ti arigato, je moooooc nááááádhenrýýýý :)


Nemocná 2

28. září 2011 v 12:55 | Jane |  Novinky
Ahojík,

tak v pondělí mi začala škola a já jsem hned nemocná. Mám chřipku, ale do školy chodím (teda v pondělí i včera jsem tam byla). Mám toho hodně a tak čas na blog budu mít minimální a když už, tak jen o víkendu. Co se dá dělat, ale pokusím se sem dávat toho co nejvíce, když budu mít čas. Užijte si dnešní volný den a hodně štěstí a úspěchů znovu Vám přeju. :)

Jane

zítra jedu pryč

23. září 2011 v 10:58 | Jane |  Novinky
Ahojík,

zítra jedu za svým tříletým bratránkem, který své třetí narozeniny slaví dneska. Původně meli přijet dneska oni k nám, ale teta je podruhé těhotná (čekají holčičku), ale je teprve v sedmém měsíci, jenže se začíná pomalu otevírat, což je brzy. Tak nemůže cestovat, a být jen doma. Proto zítra tam jedeme my. V neděli se vracíme. Tak že dneska sem možná něco dám (mám dom. povinnosti a taky musím zabalit), jinak až v neděli (podle toho jak se mi bude chtít, a taky budu muset jít brzy spát, protože v pondělí jdu už do školy). Zatím se měj te.

Jane

Buck-Tick - Kodou

22. září 2011 v 17:00 | Jane |  Videjka

Buck-Tick - Uta

22. září 2011 v 16:58 | Jane |  Videjka

Buck-Tick - Die

22. září 2011 v 16:57 | Jane |  Videjka

Buck-Tick - Dress

22. září 2011 v 16:56 | Jane |  Videjka

Buck-Tick - Jupiter

22. září 2011 v 16:54 | Jane |  Videjka

Buck-Tick - M・A・D

22. září 2011 v 16:51 | Jane |  Videjka

Buck-Tick - Speed

22. září 2011 v 16:49 | Jane |  Videjka

Buck-Tick - Aku no Hana

22. září 2011 v 16:47 | Jane |  Videjka

Buck-Tick - Just One More Kiss

22. září 2011 v 16:45 | Jane |  Videjka
Další japonská rocková skupina. Písničky se mi docela líbí, ale ten zpěvák mi přijde takový zvláštní


7. Jane dostává ochranku

21. září 2011 v 23:21 | Jane |  Povídky
Dneska mi to nějak víc myslelo a napsala jsem pokračování povídky. Vždy napíšu jen kousek každý den, jak mi to moc nemyslí, nemám inspiraci, ale jedno dobro k dnešku je, že mi dalo inspiraci napsat tuto kapitolu celou naráz, od začátku až do konce. Tak doufám, že se Vám bude líbit. Budu ráda za komentáře.

7. JANE DOSTÁVÁ OCHRANKU

Eve, která si všimla, jak je Jane bílá jak stěna se naklonila přes její rameno, aby si taky přečetla co je to za dopis. Ten dopis ji moc nepotěšil. Stalo tam:

PŘÍŠTĚ ZEMŘEŠ!!! TVŮJ PŘÍTEL

Eve hned brala telefon a volala Dexterovi. Ten to hned zvedl, protože se bál, že se něco stalo s Jane.
,,Eve, je něco s Jane?'' vyhrkl do telefonu Dextera.
,,Nic jí není, nechci to říkat po telefonu. Mohl by si přijet k Jane hned?'' zeptala se Eve, než by něco vysvětlila. Dextera do telefonu přikývl hlavou, ale hned mu došlo, že ho Eve nevidí a proto hned reagoval.
,,Jasně, do deseti minut tam budu.'' řekl a položil telefon. Hned se šel obléknout a vyrazil k Jane a Eve. Eve nalila do sklenice vodu a podala jí Jane. Ta stále nekomunikovala. Sklenici si vzala do ruky a napila se. Eve si přitom všimla, že se Jane klepe ruka. Obě v tichosti čekali na příchod Dextera. Za pár minut někdo zaklepal na dveře. Jane vytasila zbraň, kterou měla u sebe, a kterou jí vrátili v nemocnici, a šla ke dveřím. Eve šla pomalu za ní.
,,Tady Dextera, otevřete mi.'' ozvalo se za dveřmi. Jane hned ten hlas poznala a se zbraní v ruce otevřela dveře. ,,To musí být něco vážného, když mě tu vítáš se zbraní v ruce.'' pokusil se tak trochu vtipkovat a večel dovnitř a zavřel dveře. Jane byla ještě trochu v šoku, protože tohle by při smyslech nikdy neudělala. Totiž objala Dexteru a po tvářích jí tekly slzy. Na jeho špatný vtip nereagovala. ,,Co se děje?'' měl o Jane starost a pevně ji objal. Věděl jinak, stejně i Eve, že by měla nějakou ignoranskou poznámku. Eve nevěděla jak to říci, protože nechtěla více Jane stresovat, tak jen ukázala do kuchyně. Jane ještě chvíli objímala Dexteru a ten ji. Sice by nikdy své city nedal najevo před nikým, ale Jane byla jiná. Ta dokázala jeho kamennou tvář změnit v milou a usměvavou tvář, ale jen když byl s Jane sám a jako byla tato chvíle. Měl ji moc rád, ale zase to nebyla taková láska, jak by si každý myslel. Byla to sourozenecká láska. Bral ji jako svoji mladší sestru a vždy ji ochraňoval aniž by si toho někdo všiml. Teda jeden člověk si toho všiml a to byla právě Jane. Ale nikdy nic neřekla a nedávala najevo, že to ví. On sám to věděl. Ty dva si i dokázali rozumět jen pohledy z očí do očí. Po chvilce šli všichni do kuchyně. Jane si osušila oči. Eve v kuchyni ukázala na list papíru, který ležel na stole a přečetl si ho. Jeho obličej byl zase vážný. ,,Nevítě, kdo ho sem dal?'' zeptal se a spíš se podíval na Eve. Nechtěl se Jane vyptávat v tomto stavu.
,,Nevíme, našly jsme ho pod dveřmi, když jsme sem přišly z nemocnice.'' odpověděla Eve.
,,Kromě mě na ten dopis a obálku nikdo nešahal.'' promluvila potichu Jane. Oba se na ni podívali. Jane šla do kredence, kde měla i sáčky a jeden přinesla. Roztáhla ho a Dextera si vzal kapesník a společně ho dali do sáčku.
,,Ráno to odnesu do laborky, i když si myslím, že kromě tvých otisků, tam nebude žádný. Teď si zabal pár věcí. Eve pomož jí prosím tě. Dneska přespíš u mě a zítra se v práci rozhodne víc.'' rozhodl Dextera. Chtěl vše nechat na ráno a sám věděl, že by o tom měl vědět i celý tým a společně rozhodnout co dál. ,,Eve, počkej ještě chvilku.'' zastavil Eve. Ta se na něho podívala. ,,Oba pomlčíme o tom to stavu Jane. Ostatní by to samozřejmě pochopili, ale znáš Jane a bylo by to pro ni i ponížení.''
,,Jasně, taky jsem Ti to chtěla navrhnout.'' souhlasila Eve. Ale dál se na něho dívala. Věděla, že chce ještě pokračovat.
,,Klidně můžeš taky u mě přespat, to není problém, ale nechci tě nutit a možná to bude i dobré, kvůli Jane, ale jak chceš ty.'' a díval se jí do oči.
,,Budu ráda, když mě odvezeš domů. Jane bude u tebe v bezpečí a ať se všichni vyspíme. Teda pokud to půjde.'' poděkovala za nabídku, ale odmítla ji. Dextera jen kývl hlavou.
,,A ještě jedna věc. Ty máš na Jane větší vliv než kdokoliv jiný. Bude dobré, když se zastavíš ráno u nás v kanceláři. Jane už bude dobrá a pochybuju, že s ochranou nebude souhlasit. Ty ji přesvědčíš, že je to nutné, to vím.'' požádal ji o další věc.
,,Řeknu to takhle. Jestli ji převědčím to nezaručuju. S vašema metodama někdy nesouhlasím a ty to víš nejlíp, ale tentokrát s tebou souhlasím. Nechci nic slibovat, ale určitě se o to pokusím.'' pousmála se na něho. ,,A pokud to bylo vše, tak jdu pomoci Jane.'' řekla. Dextera jen kývl hlavou a Eve odešla za Jane, pomoci jí zabalit pár věcí do tašky.
Když byla taška zabalená, tak ji vzal Dextera do ruky, Eve zamkla a pak šli všichni k autu. V autě nikdo nepromluvil. Dextera odvezl Eve domů a počkal, až se v jejím bytě rozvítilo. Pak odjel i s Jane k sobě domů.
Zaparkoval auto, vzal tašku a pomohl i Jane. Otevřel dveře a nechal vejít Jane dovnitř. Tašku ji odnesl k sobě do ložnice, kde byla postal rozhrabaná. Než mu volala Eve, tak už totiž spal.
,,Jane, dáš si čaj?'' zeptal se ji, když přišel do kuchyně za Jane. Jane jen kývla hlavou, že jo. Sám by jí dal prášek na uklidnění, nebo na spaní, aby se z toho pořádného šoku vyspala, ale věděl, že bere jiné léky, kvůli tomu zranění a nechtěl nic riskovat. Proto jí i sobě udělal bylinkový čaj, který extra nemusel. Oba si vypili mlčky čaj. Pak si šli oba lehnout.
Ráno Jane vzbudil budík, který za chvíli někdo vypnul. Podívala se na pravou stranu. Na postali seděl Dextera, s rozcuchanými vlasy a do půl těla svlečen.
,,Dobré ráno, jak Ti je Jane?'' zeptal se ji Dextera, který se na ni podíval a trochu pousmál. Jane byla totálně mimo. Dextera si myslel, že je stále v šoku a už chtěl s ní jet do nemocnice.
,,K…Kde to jsem?'' dostala ze sebe překvapená Jane. Dexterovi se ulevilo, že je to zase ta stará Jane, jakou zná každý.
,,Ty si nic nepamatuješ?'' odpověděl jí otázkou. Jane se zamyslela. Pomalu si začínala na vše vzpomínat.
,,Ježiši…promiň, moc se Ti omlouvám.'' začala se Jane hned omlouvat, když si vzpomněla v jakém stavu byla.
,,Za co? Vždyť není za co.'' nechápal Dextera a zíral tentokrát on.
,,Za….můj stav, včera….'' vysoukala pomalu ze sebe.
,,Prosím tě, neomlouvej se. Ty za to nemůžeš. Vše se náhle nahromadilo. Střelba, pobyt v nemocnici, ten dopis…já tě spíš obdivuju, že jsi tak statečná.'' při těchto slovech se díval do očí Jane, která hned poznala, že to myslí vážně a upřímně.
,,Mno…díky, ale jako statečná jsem se nechovala…'' tak zcela nesouhlasila Jane.
,,Jinak neměl obavy. Nikdo se to nedoví. Vím to já a Eve a nikdo nikomu nic neřekne.'' usmál se na ni. Jane mu úsměv oplatila.
,,Díky moc. Kde máš koupelnu?'' zeptala se ho. Dextera jí ukázal, kde je. Jane se převlíkla. I Dextera se převlíkl. Pak se oba nasnídali, vypili kávu a jeli společně do práce.
Než došli do kanceláře, tak Dextera dal dopis do laborky. Ještě je tam upozornil, že by tam měly být otisky Jane a požádal je, aby se pokusili najít ještě nějaké. Pak oba šli do kanceláře, kde byli už všichni i Eve. Eve ostatním řekla, co se v noci stalo. Teda jen, že Jane dostala anonymní dopis, a že zavolali Dexterovi. O tom, jak byla v šoku mlčela.
,,Eve, co ty tu?'' byla Jane překvapená. Eve, když viděla Jane, tak se ji chtěla zeptat, jak je na tom, ale neudělala to. Jen se na ni usmála. Ostatní hned Jane obklíčili a vyptávali se, jak ji je a tak dále.
,,Prosím pozornost.'' promluvil trochu hlasitě Dextera. Všichni zmlkli a podívali se na něho. I Jane. ,,Už víte o tom anonymním dopisu. Proto bude dobré, když Jane dostane ochranku, aby byla v bezpečí.''
,,Dextero počkej, ale já chci pracovat. Nechci se někde schovávat.'' protestovala Jane. Eve chtěla něco říci, ale Dextera byl rychlejší.
,,Vím, už tě znám dost dlouho, abych jsem tohle nevěděl. Proto mám pro tebe kompromis. A Eve tu je, aby mi pomohla tě přemluvit, aby si s tím souhlasila.'' rychle vysvětlil Dextera.
,,Ale než začneš, chci tě Jane ujistit, že nevím co vymyslel, jen jsem se s Dexterou domluvila, že tě přemluvím, aby si tu ochranku přijala. Nic víc, nic míň.'' hned se ohradila Eve, aby si hned každý nemyslel, že vše o tom plánu ví.
,,Eve říká pravdu. Měl jsem namysli to, že ty Jane nemůžeš do terénu. Budeš tady, vyslíchat, dělat papíry, ale tohle je bezdiskuzí. Teda pokud nechceš neschopenku.'' zdůraznil Dextera, protože už viděl, jak s tím Jane nesouhlasí.
,,S tímhle s Dexterou zatím souhlasím i já.'' přidala se Eve. Jane věděla, že když s tím souhlasí Eve, nemá šanci Dexteru nebo někoho jiného přemluvit, aby to bylo jinak.
,,Dobře, na toto téma rezignuju a po dobu neschopnosti budu kancelářská krysa.'' neochotně souhlasila Jane.
,,Dobře, toto jsme vyřešili a teď k té ochrance. Dva z nás budou stále s tebou. Kam půjdeš ty, budou i oni. U jednoho z nás budeš i spát, ale bude tam ještě jeden člověk od nás. Kdo tě bude hlídat, to se budeme všichni střídat, ale u koho budeš na tu dobu bydlet si vyber sama.'' řekl Dextera svůj plán.
,,Sice jsem nevěděla s čím přijdeš, ale musím uznat, že mohu zase jen s tebou souhlasit.'' řekla Eve a kývala hlavou, že tomu nerozumí, jak je to možné, že s Dexterou jen souhlasí. Ty dva vždy měli jiné názory a ani jeden s tím druhým nápadem nesouhlasil. I ostatní si toho všimli, ale nikdo nic neřekl.
,,Vidím, že mi nic nezbývá než souhlasit.'' povzdechla si rezignově Jane. ,,Mno, tak ochranka jste v podstatě všichni. A u tebe Dextero mám už věci, tak se bude bydlet u tebe.'' to u tebe víc Jane zdůraznila. Všichni tím věděli, že to myslí vážně.
,,Já proti tomu nic nemám. Souhlasíte s tím všichni?'' zeptal se Dextera a podíval se po všech. Nikdo nic neřekla nikdo nic nenamítal.

Dnešní den nestál za nic

21. září 2011 v 23:19 | Jane |  Novinky
Ahojík,

omlouvám se za své stěžování, ale tohle musím někomu říci, ale nemám komu, než to hodit sem.
Dneska jsem jela do Ústí N/L s kámoškou kvůli vyřízování o studiu. Jedeme vlakem a už jsme byli v Ústí, když v tom se dívám z okna a říkám kámošce: ,,Tady to neznám.'' znervóznila jsem. Pak se ukázalo, že někdo nepřehodil výhybku a my jeli jinam. Vraceli jsme se a pak jsme dojeli do Ústí na nádraží správně. Měli jsme tím spoždění 15. minut. Byly jsme ve škole a já vyplňuju potvrzení o studiu. Vyplňuju poslední pro taťku do práce a spletu rok narození. Místo 21.5.1989 jsem napsala rok 2012 (tak že jsem se vlastně ještě ani nenarodila :D:D:D). Opravím to a jdu do fronty. Kámoška šla k jiné a byla hotová a říká, že chtějí index. v Kabelce hledám, hledám a hledám, ale index nikde. Správně, ten mi zůstal doma na stole (mlátí se do hlady), baka, tam je ti prd platný. Tak jsme šly vyřešit ještě průlazku na autobus kámošce a pak na vlak. Vlak nám jel až za 45. minut. Nejen nálety vos (ještě teď má panický strach), ale i holubů a vrabců. Ano, kámojda krmila jen vrabce (tleská, protože se to kámošce dařilo). Jenže když holiby i vrabčáci odlétali a pak zase přilétali, tak to bylo okolo mě, skoro do mě. Jedeme vlakem domů. V tom před Bohosudovem se vlak zastaví. Po 20 minutách (víme přesně, jedna paní mluvila s někým z Teplic, kde byl náš vlak zpožděn už 20 minut) se jedna paní zeptala co se děje (už jsme to viděli skoro všichni černě - hlavně já - že jsme někoho přejeli, nebo někdo vypadl z vlaku) a průvodčí řekl, že se jezdí po jedné koleji (dva vlaky nás přejeli). Pak se to rozjelo. U nás v Mostě jsem zjistila, že to bylo 30. minut zpoždění. Jenže když jsem doma mamče vysvětlovala, proč nemám potvrzení a toto, tak mi vynadala a pak se ještě zeptala kolik stáli dva sešity, které jsem si koupila (jenže já se tentokrát na ceny nedívala a koupila jsem si ještě gel. pero, ak to bylo dražší) a já, že nevím, odhladla jsem cenu (špatnou cenu) a hned na to jsme se pohádaly. Při koukání na Poštu pro tebe, tak tam byl poslední příběh a na koneci mi tekly slzy. Šlo o matku s dcerou (kdo to viděl ví o čem to bylo) a já si vzpoměna na tu hádku s mamčou a prostě mi bylo do breku (ještě teď stírá slzy). Tak že můj den opravdu stál za nic!

Jane

Ayabie - Sleet Eve

20. září 2011 v 12:23 | Jane |  Videjka

Ayabie - Hoshigaoka

20. září 2011 v 12:21 | Jane |  Videjka

Ayabie - Last Note

20. září 2011 v 12:20 | Jane |  Videjka

Ayabie - Izayoi Kaze

20. září 2011 v 12:18 | Jane |  Videjka