Červen 2011

Digimon Tamers

30. června 2011 v 8:57 | Jane |  Anime


DIGIMON TAMERS

Digimon Tamers neboli digimon trenéři se ze začátku odehrává ve světě lidí. Děti mají kartičky, se kterými hrají různé souboje. Mezi takové děti patří i Takato Matsuda. Takato si i přeje vlastnit svého vlastního digimona. Jednou ve své krabičce, kde má své digimon kartičky najde modrou kartu, kterou nikdy neviděl a v tom zjistí, že vlastní svůj digiovládač. Doma si nakreslí svého digimona na kousek papíru. V noci se objeví světlo a digiovládač si zkopíru obrázek a informace o tom digimonu, kterého nakreslil Takato. Takato zjišťuje, že jeho nakreslený digimon začíná ožívat. Snaží se ho najít a taky ho najde. Digimona pojmenuje Guillmona. Oba se hned spřátelí, jenže Takato Guillmona nemůže mít doma, tak mu najde skrýš. Každý den za ním chodí, nosí mu jídlo a hrají si spolu. Takato poznává Henryho Wonga, který taky vlastní svého vlastního digimona Terriermona. Takata začnou podporovat jeho přátelé Kazu a Kenta a dívka Jenny (Jerry) Kauto. Ruki ,,Rika'' Makino a její digimon Renamon se k ostatním přidávají až později. Trochu Rice trvá než si uvědomí slovo přátelství a nakonec se její chování k ostatním i ke svému digimonovi. Také se budou muset vydat do světa digimonů, protože zlo se bude chtít dostat do světa lidí a ovládnout tento svět. Teď je to jen na nich a jejich digimonů.


I tento druh digimonů se mi moooc líbil. Myslela jsem si, že spíš Henry bude ze začátku takový nepřístupný nepřátelský, ale byl přesný opak. Zato Rika taková byla, u které jsem si myslela, že bude hned přátelská. Tak že taky veliká spokojenost.


Nej. Postavy:
1. Takato Matsuda a Guillmon
2. Henry Wong a Terriermon
3. Rika Nonaka a Renamon
4. Jenny ,,Jerry'' Kauto a Leomon
5. Kazu


Digimon Adventure - ED

29. června 2011 v 23:02 | Jane |  Videjka
první Ending


druhý Ending


Digimon Adventure - OP

29. června 2011 v 22:56 | Jane |  Videjka
první Opening, kratší i celá verze :)
team 15

29. června 2011 v 22:49 | Jane |  obrázky


team 14

29. června 2011 v 22:48 | Jane |  obrázky


Full Metal Panic - AMV

29. června 2011 v 22:35 | Jane |  Videjka
Jen tak projíždím youtube a našla jsem jedno úžasné videjko. Mně se líbí hlavně ta hudba ta je fakt úžasná (žánr, který taky miluju) :D


Kurz Weber Fan Club

29. června 2011 v 22:23 | Jane |  Videjka
Tak toto je úžasné video, sice je krátké, ale opravdu úžasné a taky jsem se u toho nasmála :D Jsem zvědavá, jak se bude líbit Vám :)


Postavy - Digimon Adventure

29. června 2011 v 16:41 | Jane |  Anime


TAICHI ,,TAI'' KAMIYA

Tai je vůdčí typ, tvrdohlavý, ale hodně přátelský. Jeho digimonem se stane Agumon. Sice se Tai Agumona nejdříve bojí, ale pak se oba spřátelí a jsou z nich nerozlučitelná dvojka. Má mladší sestru Kari, ale ta nejela na tábor, protože onemocněla. Se všemi vychází dobře, ale s Mattem se docela často hádá. Oba jsou charakterově stejní. Při dobrodružství v digisvětě bere T.K. jako by to byl jeho mladší bráška. Jeho mám hodně ráda. I jeho digimona Agumona. Oba byli srandovní, ale byla na nich vidět nejen ta odvaha, ale i starost o ostatní.


YAMATO ,,MATT'' ISHIDA

Matt je na táboře se svým malým bráškou T.K. Chováním je stejnej jako Tai. Chce být vůdce, je tvrdohlavej, ale jako Tai má dobré srdce. Bojí se nejen o T.K., ale i o ostatní a jediné co si přeje je dostat se domů s ostatními. Se svým digimonem Gabumonem tvoří taky skvělý pár. Gabumon jednou pomohl Matta, když byl Matt nachlazený, tak se svlíkl ze svého kožichu a položil ho na Matta, aby byl v teple. Ale Gabumon se schoval, protože nechce, aby ho někdo viděl bez kožichu. Matta mám taky hodně ráda. Je i pro mě hodně oblíbený ze všech.SORA TAKENOUCHI

Sora je dívka, která se svým chováním připomíná kluka. Má ráda fotbal a dobrodružství. Ve světě digimonů si to svým způsobem užívá, ale taky se chce dostat domů. Jejím digimonem se stává Biyomon. Její digiznak je láska, který se jí aktivuje jako poslední. Je z toho nešťastná. Sora totiž moc v lásku nevěří, ale postupem času se to změní a i digiznak se aktivuje. Sora málo brečí,ale rozbrečí se, když nevěří v lásku a nechce se aktivovat digiznak. Jde i o to, že se pohádala s mamkou a řekal jí něco, čeho lituje. Soru mám hodně ráda. Hodně vystihuje mě. Je mi i hodně sympaticky.

MIMI TACHIKAWA

Mimi je takový dívka, která se věnuje módě, je hodně histerická. Dá se říci, že taková namyšlená fiflena, ale jak se dostane do digisvěta, tak se ukáže, že dokáže být i milá, více přátelská. Její digimon je Palmon, která je tak trochu svým chováním stejná, ale obě tvoří perfektní vztah. Mimi je taky ochtona pomoci svým přátelům. Mimi jsem ze začátku neměla moc ráda, ale když jsem ji poznala lépe, tak jsem ji měla začala mít ráda. Bez ní by to ani nebylo ono.

JYO ,,JOE'' KIDO

Joe je nejen ze všech nejstarší, ale i nejchytřejší. Jenže největší strašpytel, který se snažím co nejdříve dostat domů. Pořád říkal dokola, že na ten tábor neměl jezdit atd... Dosti často tím každého štval. Jeho digimon je Gomamon, kterého se nejdříve bál, ale postupem času se stali přáteli. Když se na jednu chvíli všichni rozdělili, tak byl se Sorou. Sora se s digimony domluvila, aby Joe získal svou důvěru, tak ho určili vůdcem. Takže co rozhodl muselo se tak stát. Trošku mu to stouplo do hlavy, ale když byli chyceni nebezpečným digimonem Bakemonem, tak to byl on, kdo přišel na to, jak Bakemona porazit. Ale postupem času už nebyl takový strašpitel a ta jeho chytrost je hodně často hodila. Joa mám taky ráda, i když ten jeho strach mi hodně vadil, ale i bez něho by to nebylo ono.


KOUSHIRO ,,IZZY'' IZUMI

Izzy patří taky mezi ty chytré, ale je spíš chytřejší přes ty počítače. Když se taky dostane do digisvěta, tak noťas mu tam funguje, což je jim divné. Vše zkoumá přes počítač, a jednou když se rozdělí, tak se dostane do labyrintu s Mimi a jsou na zdech znaky, které zkoumá přes počítač, že přestane myslet na vše okolo. Sice si to pak uvědomí, ale i přesto se moc nezmění, ale už mu víc i záleží na ostatních. I přes pořčítač zachrání ostatní, takže se ten počítač i hodí. Izzyho mám hodně ráda. Jeho beru něco jako by to byl můj brácha:D


TAKERU T.K. TAKAISHI

T.K. je ze všech nejmladší. Matt o něho má velký strach, což T.K. často štve, že ho považuje, že malého. Hodně se spřátelí se svým digimonem Patamonem. Taie bere taky jako svého brášku. Je hodně přátelský a s každým vychází za dobře. Jen jednou se pohádá se svým digimonem, kvůli Devidevimonovi, který dělá vše, aby se tyhle dva rozšli a mohl tak zneužít T.K. Ale naštěstí ta lest mu nevýde a T.K. se usmíří se svým digimonem. T.K. mám hodně ráda. Je to malej sympaťák, ale je taky hodně roztomilej.

HIKARI ,,KARI'' KAMIYA

Kari je mladší sestra Taie, která na letní tábor nejela, protože onemocněla. Je ta osmá digivivolená. Nikdo o tom neví. Pátrá po ni Devimon, ale i všech sedm digivivolených. Když je Tai doma, tak si Kari hraje s Agumonem, kterého vidí. Nakonec bude mít taky svého digimona a to Gatamona. Kari se tam moc neobjevuje až ke konci, která pomůže zničit Devimona. Kari je mi sympatická, a je taky věkově stejná jako T.K. tak si ty dva budou rozumnět. Mám ji i ráda.


GENNAI

Gennai žije v digisvětě. S digivivolenými komunikuje přes hologram. Sám dětem řekne vše o digisvětě i o digivyvolených. Také sám přizná, že v digisvětě je už dlouho, že sám neví jestli je člověk nebo také digimon. Jednou se s dětmi setká osobně, když jim pomůže vrátit se do světa lidí, kde musí najít osmou digivyvolenou než ji stačí najít Devimon. Gennai se moc často neobjevuje, ale je mi hodně sympatický a rozhodně chce dětem pomoci.

Vítězství

29. června 2011 v 12:56 | Jane |  diplíky
Moooc Vám všem arigato, kdo jste mi hlasoval. Díky Vám jsme porpvé vyhrála 1. místo :) Tady je diplík za první místo :)
hlasy pro Lucy Uchiha

27. června 2011 v 23:19 | Jane |  Novinky
Ahojík,

chtěla bych Vás o něco poprosit. Lucy Uchiha patří mezi mé nejdraží SBéčka a jsem ráda, že ji znám. Má nejen úžasnej blog, ale sama mi přijde úžasná (a to se moc dlouho neznáme, ale prostě to tak cítím u svého srdce). A ráda bych jsem jí moooc pomohla a proto Vás prosím, aby jste pro ni hlasovali tady, tady a tady. Všude je jako Lucy Uchiha. Moooc Vám děkuju.

Jane

2. kolo - záporák

27. června 2011 v 15:31 | Jane |  soutěže,kvízy,bleskovky
Ahojík lidičky, mám na Vás další prosbu. Prosím hásněte mi tady, postoupila jsem díky Vám do 2. kolo o nejlepšího záporáka. Jsem tam s Ichimarem Ginem z anime Bleach. Mooooc Vámmm arigato za hlásky. :)
Jinak Vás chci poprosit, aby jste hlásly i pro mé SBéčko Lucy Uchihu, která je tam se Sasukem. Má teď malé trable se dostat na net a já nechci, aby jen tak vypadla. Jinak moooc arigato :)

Jane
Digimon Adventure

27. června 2011 v 12:09 | Jane |  AnimeDIGIMON ADVENTURE

Sedm vyvolených dětí, kteří budou vlastnit digimoni a budou muset zachránit nejen Digi svět, ale i ten jejich lidský svět. Taichi ,,Tai'' Kamiya, Yamato ,,Matt'' Ishida, Takeru ,,T.K.'' Takaishi, Sora Takenouchi, Koushiro ,,Izzy'' Izumi, Mimi Tachikawa a Jyo ,,Joe'' Kido jsou na dětském táboře, když se začnou dít divné věci. Na teplých místech začne sněžit, záplavy vodou v podobě čokolády a na táboře, kde jsou děti začne sněžit (zasáhne je sněžní lavina). Když se vyhrabou ze sněhu ven, tak u svých nohou najdou digiovladače, které se aktivují a posílají děti do digisvěta. Každý se objeví na jiném místě, ale blízko sebe. Tam na ně promluví na každého takové růžové stvoření. Ze začátku se jich bojí, ale pak od nich zjistí, že jsou to digimoni, kteří teď patří jim a budou je chránit před jinými zlými digimoni. Děti jsou v šoku i překvapeni, ale nakonec se rozhodnou se vrátit domů, i když neví kudy. Když na děti zaútočí jiný zlý digimon, tak se digimoni dětí proměňují ve vyšší úroveň vývoje. Při cestování se potkávají s digimoni, kteří by měli být hodní, ale kvůli černým ozubením kolečkám se stávají zlými. Děti s pomocí svých digimonů je osvobodí a získávájí nejen dobré spojence, ale i dobré přátelé. Jejich úhlavní nepřítel, který za vším stojí je Devimon, který má svého přisluhovače Ogremona a dokáže si i podmanit Leomona a je také vynálezce těch černých ozubených koleček. Ono je totiž osm vyvolených. Ten osmý člověk je na zemi a Devimon se tam chystá se svými kumpány toho člověka najít a získat ho na svoji stranu. Děti, ale také chtějí zjistit nejen kdo to je, ale také, toho člověka najít dřív a aby se přidal k nim a s jeho pomocí nadobro zničit Devimona. Člověk, který v digisvětě žije věčnost a sám si není jistý jestli je člověk nebo digimon Gennai, pomůže dětem se dostat do světa lidí. Děti později zjistí, že tím osmým dítětem je Taiova mladší sestra Hikari ,,Kari'' Kamiya, která taky měla jet na tábor, ale byla nemocná, tak zůstala doma. A teď je to na ostatních, aby zachránili jak digisvět, tak i ten lidský svět a zničili Devimona.

Toto anime je sice pro děti, ale viděla jsem to nedávno a moooc se mi to líbilo. Dokonce mi i kámoška půjčila knihu, kterou má doma. Že tím osmým dítětem bude Kari, Taiova sestra jsem si myslela, hned jak se tam objevila a viděla digimoni, tak mi to bylo jasné, ale byla jsem zvědavá, kdy to dojde ostatním. Sice je to pro děti, ale velmi to doporučuju.

Nej. Postavy:
1. Taichi ,,Tai'' Kamiya
2. Yamato ,,Matt'' Ishida
3. Takeru ,,T.K.'' Takaishi
4. Sora Takenouchi
5. Koushiro ,,Izzy'' Izumi

Bokura Ga Ita ED

27. června 2011 v 9:34 | Jane |  Videjka
první Ending, tento ED je z posledního dílu a je tam jak se Yano loučí s Nanami a Yano pak ujíždí vlakem pryč


Bokura Ga Ita OP

27. června 2011 v 9:22 | Jane |  Videjka
první Opening, kratší i celá verze :)
Yano and Nanami 15

27. června 2011 v 9:16 | Jane |  obrázky


Yano and Nanami 14

27. června 2011 v 9:14 | Jane |  obrázkyNanami 6

27. června 2011 v 9:04 | Jane |  obrázky
Yano 5

27. června 2011 v 9:03 | Jane |  obrázky