Listopad 2010

Diplom za nejlepší komentář 1

30. listopadu 2010 v 18:29 | Jane |  diplíky
Tady je diplom za nejlepší komentář. Soutěže se zúčastnily jen dvě mé SBéčka, což jsem jim velmi vděčná a proto obě maj 1. místo:) Snad se Vám bude líbit:)Byakuya and Renji 1

Ichigo and Orihime 4

28. listopadu 2010 v 21:12 | Jane |  Videjka
Jedno z dalšícj nádherných videí o tom to páru:)
nejlepší momentky 4

28. listopadu 2010 v 21:04 | Jane |  Videjka
Tak další ty nejlepší moentky z anime:D
Rangiku se dala na focení 1

28. listopadu 2010 v 20:49 | Jane |  Videjka
focení Rangiku se maličko zvrtlo:Dscéna s krabem 1

28. listopadu 2010 v 20:37 | Jane |  Videjka
tady ta scéna se mi fakt líbila. Smála jsem se až mi tekly slzy. Ze začátku jsem si myslela,že se jedná o Renjiho, ale jde o Ikkaka:D

Urahara Kisuke 2

23. listopadu 2010 v 19:49 | Jane |  Videjka
Další videjko o Uraharovi Kisukem:)Urahara and Yurichi 1

23. listopadu 2010 v 19:44 | Jane |  Videjka
Tak toto je úžásné videjko:) Je hezky udělané a hlavně tak, že to vypadá, že to zpívá Urahara a Yurichi:D

Urahara Kisuke 1

23. listopadu 2010 v 19:36 | Jane |  Videjka
Tady je po delší době nějaké to videjko. Jedná se o Uraharu Kisukeho alias Kloboučník. Je to bývalý shinigami, nejdříve byl v druhý divizi pod vedením Yurichi, později kapitán 12. vědecké divize. Po jeho odchodu se stal této divize Mayri (šílený vědec).

Co si myslí? 1

17. listopadu 2010 v 17:23 | Jane |  soutěže,kvízy,bleskovky
Tak a je tu první soutěž. Vybrala jsem o nejlepší komentář. Napište mi do komentářů co říká nebo co si myslí kapitán 6. divize Byakuya Kuchiki a jeho více-kapitán Renji Abarai.
Renji and Byakuya 1

Muzikálová láska

15. listopadu 2010 v 22:20 | Jane |  Povídky
Tak tady je ta povídka napsaná z mého snu co se mi zdál. Doufám, že se Vám bude líbit a budu ráda, za komentáře:)MUZIKÁLOVÁ LÁSKA
     Byla jsem v šatně se svými kolegyněmi. Byly jsme připravené na dnešní vystoupení. Hrála jsem v jednom muzikálu, ale jinak pracuju u dálníční policie. Chlapy byli zase ve svých šatnách. Do začátku představení zbývala půl hodinka. V tom za mnou přišel Toushiro, že mám návštěvu. Divila jsem se, protože s kolegou z práce a nejlepší přítelem Semirem Gerkhanem a jeho ženou a naší segretářkou jsme byli domluvené, že za mnou příjdou až po skončení představení. Šla jsem teda.
     Šla jsem dlouhou chodbou. Nakonec jsem došla nakonec chodby. Pak jsem zatočila do prava a šla ještě chvilkou rovně. Jaké překvapení tam na mě čekalo. Stál tam můj strejda Tomáš, jeho žena Markéta s dvouletým synkem Matějem. Jak mě Matěj uviděl, rozesmál se a hned běžel ke mně se slovy: ,,Jája.'' hned jsem ho vzala do náruče a dali jsme si pusu. Pak jsem se přivítala s Tomášem a Markétou.
,,Co pak tu děláte?'' zeptala jsem se jich.
,,My jedeme na týden na dovolenou a chceme jet sami. Jenže se o Matese nemá kdo starat, tak tě chceme požádat, aby ses o něj ten tejden starala.'' vysvětlil mi to Tomáš. Chvíli jsem tam stála a dívala se na ně.
,,Mno, ale já chodím do práce.'' namítla jsem, i když jsem na jednu stranu byla ráda, že bych byla s Matesem sama tejden. Jenže, když jsem viděla ten jejich obličej, tak jsem nakonec svolila, že si Matese nechám. Oba se usmáli štěstím. Rozloučili se s Matesem, pak semnou a odešli. Chvíli jsme tam s Matesem jen tak stáli. Pak jsem se na něho podívala a vydali jsme se za oponu.
     Chtěla jsem potají juknout do hlediště, jestli tam není Semir s Andreou, že by se o malého postarali, co já budu mezitím hrát. Ale ještě tam nebyli. Nebo jsem je neviděla. Tak jsme šli do místnosti, kde si děláme kávu, čaj a kecáme a máme srandu. Potkala jsem tam Ichimara. Podíval se na mě a pak na Matese.
,,Koho pak nám sem vedeš?'' zeptal se a usmál se na malého.
,,To je můj bratránek Matěj, budu ho teď týden hlídat. Máťo, to je Ichimaru.'' představila jsem je. Máťa byl maličko vyjukanej, tak na Ichimara se jen díval a tulil se ke mně. ,,Snažím se najít přítele s jeho ženou, aby se mi o malého postarali, dokud toto představení neskončí.'' vysvětlila jsem mu.
,,Tak proč ho nenecháš tady?'' zeptal
se mě.
,,Tady se nemá kdo o něj postarat.'' vysvětlila jsem mu důvod, proč ho nenechám v zákulisí. Usmál se a uznal, že je to pravda. Máťa se napil vody, kterou mu natočil Ichimaru a překvapivě se Máťa usmál a vodu si vzal. Pak jsme s Máťou odešli hledat Semira s Andreou.
     Cestou jsme potkali několik lidí. Máťa byl nesmělý a jen se na ně díval. Chvilku jsem s nimi hodila řeč, vysvětlila co tu dělá Máťa. Pak po delší době jsem našla Andreu. Máťa k ní kupodivu šel, jako by rozumněl, že mu nic jiného nezbývá. Pak jsem jsem vrátila a představení začalo.
     Přišla scéna, kdy zpívá Ichimaru s Rangiku a já s Patrikem. Já jsem byla přitulená k Patrikovi a oba jsme nezpívali. Zpíval Ichimaru. Sledovala jsem ho. To, že jsem do něj zamilovaná, trvá už poměrně dost dlouho, ale nikdy jsem nenašla odvahu mi to říci, tak náš vztah je jen přátelskej. Po představení se v zákulisí konala menší party. Povídala jsem si se všemi a s Ichimarem jsem dělali srandu. Po chvíli přiběhl Máťa a ruce měl špinavé od čokolády. Semir s Andreou se mi omluvili, že je tak špinavý, ale já se spíš smála a šla s ním k umyvadlu. Ale nastal problém. Jak to udělat, aby neumazal své oblečení, nebo aby ch jsem se neumazal já? Už jsem si řekla, že se hold umažu, když přišel Ichimaru, vzal malého do náruče a s jeho pomocí, jsem mu umyla ruce. Máťa se jen smál. Poděkovala jsem mu a po chvíli jsme se s Máťou se všemi rozloučili a jeli domů.
     Doma šel Máťa hned spát, aniž by šel do vany. Sám souhlasil, že půjde na čertíka. Ulehla jsem ho k sobě do postele a sama jsem šla pod sprchu. Pak jsem takyulehla do postele a usnula hned jako dřevo. Oba jsme spali až do rána, než mě vzbudil Máťa a po chvíli budík.
     Rychle jsme se nasnídali a jeli do práce. Šla jsem hned za šéfovou a řekla, jí o malém. Slíbila, že se s t ím něco udělá. Andrea slíbila, že když budu v terénu, tak na něho dohlídne. Semirovi bylo divné, kde je náš kolega a můj bratr André. Se Semirem jsem nasedli do auta a jeli jsme do obchodu - Masna, kde pracuje můj druhý bratr Renji. Já a André máme stejnou mámu, ale u Renjiho máme stejného tátu.
     Po příjezdu, jsem šla k pokladnám se zeptat, kde je Renji. Pokladní mi ukázala ke dveřím, že
zrovna přišel. Byl v mrazáku pro maso. Když jsem se otočila, tak jsem zahlédla černého favorita, maličko pootevřené okénko a z okna vyčuhovala hlaveň zbraně.
,,POZOR!'' křikla jsem a rozeběhla jsem se a skočila po Renjim, aby ho netrefily. Z auta se párkrát vystřelilo, ale naštěstí nikdo nebyl zraněn. Čekali jsem na posili. Kolegové odvezli, pak Renjiho k nám na stanici, kvůli výpovědi, ale i kvůli ochraně. Já se Semirem jsem jela do bytu Andrého.
     Přijeli jsme k jeho bytu. Vše bylo v pořádku. Nechali jsme povolat i posilu. Sice by jsme to zvládli sami, ale řídili jsme se předpisy. Když posila přijela, tak jsem šli do bytu. Dveře byly otevřené, a celý byt rozházený. André tam nebyl. Došlo nám, že ho někdo unesl. Pak mi zazvonil mobil. Ozval se mi únosce a naše teorie se potvrdila. Do dalšího dne chtěl, abych jsem sehnala pět milinónů. Musela jsem jít ven na čerstvý vzduch. Semir vše vyřizoval u šéfové.
     Venku u auta mě pozdravil Ichimaru. Dali jsem se do řeči. Zjistila jsem, že bydlí ve stejném domě jako André. Poznal, že se něco děje, tak jsem mu to řekla. Něco chtěl říci, když jsem cítila tupou bolest v zátylku a ztratila vědomí.
     Když jsem se probudila, tak jsem byla spoutaná k někomu zády a naproti, taky
byl někdo spoután. Byl to André a já byla připoutaná k Ichimarovi. Po nějaké době přišel únosce v masce a odvedl Andrého, s tím, že ho propustí, protože mě zajal, což původně plánoval. Začala jsem nan únosce křičet, aby propustil i Ichimara, ale nevšímal si mě a s Andrém zmizel. Já a Ichimaru jsem osaměli. Opřela jsem si svoji hlavu o tu jeho, ale hned jsem ji dala zase pryč a omluvila jsem se. Ichimaru řekl, že to nevadí a mám se klidně opřít. Začali jsme si povídat. Přiznal se mi, že nikdy nechce mít za ženu policistku, protože by se o ni moc bál. Což jsem ztratila veškeré naděje, ale v té chvíli jsem na to nemyslela. Spíš jsem se snažila vymyslet, jak se odsud dostat živý.
     Po pár hodinách se znovu objevil únosce a uspal nás práškem. Probral jsem se v dodávce a v zrcátku jsem si všimla obličeje našeho únosce. Byl to Patrick, divadelní kolega. Nevěřila jsem svým očím. Po chvíli se i probral Ichimaru. Byli jsme pak k sobě otočení a šeptem jsem si povídali. Hned jsem mu řekla, kdo to je. Ani Ichimaru tomu nemohl uvěřit. V tom Patrick prudce zastavil. Já hlavou narazila o nějaké železo. Neztratila jsem vědomí, ale mlžilo se mi před očima. Dodávka stála. Patrick v lese nezvládl cestu a napálil to do stromu. Dodávka začala hořet. Při nárazu se mi uvolnila pouta na rukách, tak jsem se snadno rozvázala a pak rozvázala Ichimara. Oba jsem vylezli. Ichimara jsem poslala, aby utíkal pryč, že musím vytáhnout, ještě Patricka. Ichimaru mi šel pomoci. Oba jsme ho vytáhli a utíkali co nejdál od dodávky. Dodávka vybuchla. Vzala jsem Patrikovi zbraň co měl u sebe a mobila a zavolala jsem Semirovi. Ti hned jeli k nám na pomoc a zavolali i záchranku.
     Mířila jsem na Patricka jeho zbraní, povídala jsem si s Ichimarem a čekali jsem na pomoc. Semir, André, Renji i Máťa přijeli co nejdříve. Čekali jsem ještě na sanitku. Máťa už hodně brečel, protože mě neviděl, ale když přijeli a jak mě uviděl, tak byl celý šťastný. Za pár minut dorazila sanitka. Já, Máťa a Ichimaru jsme jeli jednou sanitkou.
     V nemocnici nejdřív ošetřili Ichimara. Pak hlídal Máťu a ošetřili mě. Krom sešité rány na hlavě a menšího otřesu mozku jsem byla fit jako Ichimaru. Mně dali nemocenskou do práce. Na týden. Hned jsem si z nemocnice vzali taxíka a jeli k nám na stanici. Tam jsem šéfové dala nemocenckou, ale ta mi ji vrátila a dala mi týdení placené volno.
     Ichimaru pak pozval mě a Matese na oběd. V restauraci jsme si užívali srandu, hlavně s Matesem, jak se předváděl. Po obědě mě a Matese odvedl Ichimaru před dům. Máťa ho hned zval dál. Tak nakonec šel Ichimaru aspoň na kávu. Já byla velmi šťastná. Máťa šel hned spát. Ichimaru udělal kávu a v kuchyni jsme si povídali. Pak jsem šla do obývaku a Ichimaru na WC. Když se vrátil, tak seděl vedle mě. Dívali jsem se jeden druhému do očí. Pak jsem se políbili. Ichimaru mi vyznal lásku a přiznal se, že i když říkal, že by nikdy nemohl být se ženou, co dělá u policie, tak já jsem vyjímka. Usmála jsem se a znovu jsem se políbili.

Bleach and Cobra 11

15. listopadu 2010 v 16:15 | Jane |  sny
Tak jsem se rozhodla, že tu založím rubriku a budu sem psát mé krásné sny. Nejen O Bleach, ale i jiné, které se mi budou líbit a nebudu chtít na ně nikdy zapomenout. Sice ty sny jsou takové, že bych měla jít na psychiatrii, ale co. Já jsem za ty sny ráda, protože tohle se mi v reálu nemůže nikdy stát. A taky se chci zeptat jestli z tohodle snu mám napsat povídku, která mě napadla. Bude udělaná od začátku až do konce a bude mít hlavu i patu.  Neboj te se, tamtu co mám rozepsanou určitě dopíšu, ale až bude hodně času. Budu i ráda, za Váš názor, jestli mám tuto rubriku nechat a psát sem ty sny. Takže předem Arigato.

Jane-Renji-san
Začalo to tím, že jsem hrála v muzikálu Bleach. Zpívala jsem jednu písničku a byla v objetí s jedním kolegou zpěvákem a hercem (jméno si nepamatuju, ale byl to bloňďák a ten herec s námi moc nekomunikoval). Při tom objetí, když jsme nezpívali, jsem sledovala Ichimara, který zrovna zpíval s Rangiku (tyhle postavy nebyli z anime,ale z muzikálu). Byla jsem i tajně do Ichimara zamilovaná. Po představení zamnou přišel strejda s tetou a přivedli mi mého bratránka Matěje (ten existuje a příští sobotu za ním jedu na návštěvu), a že ho mám týden hlídat. Moc nadšená jsem nebyla, ale Máťa hned ke mně přiběhl, dal mi pusu a říkal Jája (což mě takhle oslovuje Jája). Oni odešli a Máťa někde byl. Pak přišel a měl špinavé ruce, tak jsem mu je šla umýt, ale nezlobila jsem se. Pak jsem zničeho nic byla v autě se Semirem Gerkhanem (známe ze seriálu Kobra 11) a měli jsme práci. Pak jsem zničeho nic byla pod stolem a našla časopis ohledně anime Bleach, ale v angličtině. Sice jeden článek byl český, ale jinak to bylo v angličtině. Já anglicky moc neumím skoro vůbec, ale z toho časopisu jsem si to četla z angličtiny do češtiny perfektně a taky jsem tomu rozmněla. Pak jsem byla v jedné masně, kde pracoval můj kolega z muzikálu a můj bratr Renji. Když jsem ho viděla, tak jsem zahlédla auto co jelo kolem a mířilo na Renjiho zbraní nějaký muž. Hned jsem křičela pozor a skočila po Renjim, aby se mu nic nestalo. Pak jsem byla za skříní, naproti mně stůl a pod stolem ten časopis. Chtěla jsem si ten časopis vzít, ale nešlo to, protože po mně pořád někdo střílel.

Dál už nic, protože jsem se probudila.

společná 1

7. listopadu 2010 v 14:42 | Jane |  Ichigo team
tady ten obrázek se mi moc líbil, tak ho sem dávám:)


společně 1

Bleach musical 12

6. listopadu 2010 v 18:53 | Jane |  Musical
dvanáctá část a poslední

na začátku jsou závěrečné titulky, ale po nich ještě všichni nastoupí a zazpívají poslední písničku. Doufám, že se Vám taky tak musikal líbil jako mně:)


Bleach musical 11

6. listopadu 2010 v 18:50 | Jane |  Musical
jedenáctá kapitola

Bleach musical 10

6. listopadu 2010 v 18:48 | Jane |  Musical
desátá část

Bleach musical 9

6. listopadu 2010 v 18:47 | Jane |  Musical
devátá část


Bleach musical 8

6. listopadu 2010 v 18:44 | Jane |  Musical
osmá část

Bleach musical 7

6. listopadu 2010 v 18:43 | Jane |  Musical
sedmá část

Bleach musical 6

6. listopadu 2010 v 18:41 | Jane |  Musical
šestá část

Bleach musical 5

6. listopadu 2010 v 18:38 | Jane |  Musical
pátá část