Září 2010

První den

27. září 2010 v 23:00 | Jane |  Novinky
Tak dneska jsem byla poprvé na vysoké. Moc se mi tam líbí, je to tam super:) sice jsem měla jen dva předměty, ale domů jsem přijela až v pět. Přednáška mi trvala hodinu,ale pak jsem měla 3h. volno a pak jsem měla další předmět jako cvičení 2h. Už se mám co učit, tak snad mi to půjde. Nejhorší je,že se necítím nějak dobře. Něco na mě leze. Už jdu spát a snad to vyležím, když je zítra volno. Ve středu jedu zase do školy:D

Jane-Renji-san

začíná škola

26. září 2010 v 14:36 | Jane |  Novinky
Tak a je to tu. Od zítra jdu na vysokou školu do Ústí, takže budu dojíždet. Což znamená míň času na blog a na Vás má SBéčka. Vynasnažím se sem něco občas dát a i něco napsat (povídku), ale zálěží na času. Ale nehodlám tento blog rušit. Tak hodně zdaru Vám ve škole a zatím.

Jane-Renji-san

13. Konec zkoušky

21. září 2010 v 23:06 | Jane |  Povídky
Tak lidičky je tu poslední kapitola mé povídky. Tuto povídku nazývám Zkouška Lásky. Název Vám píšu až teď, protože jsem stále nad ním přemýšlela. Tak snad se Vám bude líbit a taky snad se Vám líbila celá tato povídka. Uvítám Vaše komentáře:)

13.
KONEC ZKOUŠKY
     Všichni stáli, už zase byli v Shinigami obleku a zírali na Aizena, Tousena a Ichimara. Ani jeden z nich se nezměnil. Jane měla touhu se vrhnout na bratra a zabít ho svýma rukama, ale věděla, že se to nedá uskutečnit.
,,Sice mu nevěřím, ale já bych tam šla.'' promluvila do ticha Jane. Všichni se na ni podívali. V jejím obličeji poznali, že to myslí vážně. Takhle vážnou ji už pěkně dlouho neviděli. Šel z ní až strach.
,,Mno, jestli tam jdeš ty, tak já taky.'' ozval se Renji. Stejně by neměl na výběr, protože byl stále připoután k Jane. Orihime se podívala na Ichiga.
,,Jdu taky.'' řekl Ichigo rozhodně. Orihime kývla jen hlavou, že jde taky. ,,Ty by si tu měla zůstat.'' řekl jí hned. Bál se o ni.
,,Kam jdeš ty, jdu taky a tam stejně budu víc užitečná než tady.'' řekla rozhodným hlasem. Všechny to překvapilo. Byla zcela rozhodnuta. Nevadilo jí, že může i třeba zemřít. Chtěla pomoci s vým přátelům, svému Ichigovi, své lásce.
,,Myslím, že je rozhodnuto. Jde se.'' promluvil Toushiro. Všichni se na něho podívali. Jane byla za to ráda, že jdou taky, ale zase nechtěla riskovat jejich životy, pokud by to byla léčka. Ani Renjiho život, ale tam nebylo na výběr.
,,Tak jak jste se rozhodli?'' promluvil po nějaké době Aizen. Všichni se na něho podívali. Jane s Renjim vystoupili před všechny.
,,Jdeme s vámi!'' řekla nepříjemným hlasem Jane. Kdyby mohl zrak vraždit, tak ty tři jsou dávno po smrti.
     Aizen uvolnil cestu pro ně. Všichni vešli do brány a rychle šli po nestabylní podlaze. Po chvíli došli ke dveřím, kde jim Aizen otevřel dveře a sám si stoupl před ně. Ichimaru s Tousenem se postavili po stranách.
,,Vítejte v mém králoství. Kdyby ses Jane ke mně přidala, tak tohle bude patřit i tobě.'' promluvil Aizen.
,,Nikdy! K tobě se nikdy nepřidám!'' řekla rázně Jane.
,,Jaká to škoda.'' řekl Aizen a rukou naznačil. Před Ichigem a ostatnímu se objevili Arrancaři. Jedina Jane s Renjim stále stáli před Aizenem.
,,Co jsi to proved?!'' vykřikla na Aizena Jane.
,,Jen jsem se postaral o to, abychom měli klid na náš boj.'' zasmál se Aizen. Tasil Zanpaktutou. Jane i Renji učinili totéž. Jane hned chytila levou rukou Renjiho pravou ruku, aby je ta pouta při boji nedřela. Boj začal. Jane i Renji a jejich Zanpaktutou se snažili, tak nemohli Aizena trefit. Vždy byl se svou Zanpaktutou připraven. Ale i Aizen nemohl trefit Jane nebo Renjiho. Když už mohl zranit Jane, tak jeho útok byl zmařen Renjim a zase naopak. Ostatní se už na ten boj jen dívali, protože Arrancary porazili. Chtěli jim jít pomoci, ale Aizen se postaral o bariéru mezi nimi, takže jim nezbylo nic jiného než se dívat.
,,Už mě to nebaví. Nedá se s váma bojovat.'' řekl Aizen a otočil se k odchodu.
,,To si děláš srandu! To si říkáš král?! Teda bůh?!'' křikla na něho Jane. Aizen se na ni podíval a otočil se.
,,Jak mohu s vámi bojovat, když jste dva a nemohu ani jednoho z vás zranit?'' řekl Aizen. Jane i ostatním došlo o co Aizenovi jde. Chtěl je zabít, ale nedokázal to, tak to vzdal.
,,Sice není na to ta pravá
chvíle, ale myslím, že to musím udělat.'' nadechla se Jane a otočila se na Renjiho. ,, Už jsem Ti to chtěla říci dřív, ale nikdy jsem neměla odvahu. Jedva chvilka byla, ale byla zmařena
a museli jsme jít zachraňovat lidi. Jde o to, že tě Renji MILUJU. Už od okamžiku, kdy jsem tě viděla poprvé na akademii. Nikdy jsem neměla odvahu Ti to říct. Teď co započala ta zkouška, bylo mi hned jasné co se musí stát, ale chyběla odvaha.'' povídala by dál. Podívala se na Renjiho a chtěla něco ještě dodat, ale Renji levou rukou vzal za bradu a políbil ji. Při tom měl zavřené oči. Jane, taky zavřela oči a políbila ho. Aizen, když to viděl zařval NEEEEEE! Nesouhlasil s tím. Ale věděl, že mu nic jiného nezbývá než zmizet. Tak zmizel a s ním i zmizel Tousen s Ichimarem. Ostatní vše sledovali s radostí. Hlavně Orihime, které vytrskly slzy štěstím. Když oba se přestali líbat, tak se na sebe podívali. Před nimi se objevila Zanpaktutou.
,,Prošli jste zkouškou, úspěšně. '' řekla jednorázově s úsměvem. Abbymaru zmizela pouta a mohla se pohybovat sama a nemusela být připoutaná ke gorilce. I Jane a Renjimu zmizeli pouta. Oba měli volné ruce. Usmívali se.
,,Myslím, že je načase odejít.'' promluvil do ticha Hitsugaya. Jane a Renji se na ně podívali. Kývli hlavou na souhlas. Všichni se rychle vydali k odchodu ze světa Hollow do světa lidí.
     Prošli bránou do světa lidí. Byli na stejném místě odkud odcházeli, ale byla tu jedna změna. Děti co hráli fotbal byli pryč a předevšema stáli skoro všichni ze světa duší. Jediná Karin a Yuzu tam taky byli i Kisuke a Isshin. Všichni jim vyčetli, že tam šli a riskovali tím své životy i životy lidí. Jane se ujala slova a omluvila se. Renji se ji zastal i ostatní a řekli, že všichni souhlasili. Pak všem řekli co se stalo. Znovu se ujala slova Jane a všem řekla, že když byla krátce důstojníkem ve třetí divizi, tak trénovala Kido s Ichimarem a jedním shinigami. Ale že se to zvrtlo a toho shinigamiho zabila. Ale že se o vše Ichimaru s Aizenem postarali a narafičili, že odešel. Ale taky, že teď zjistila, že ho nezabila, ale že to Aizen, který ve stejnou chvíli, jak Jane použil Kido. Hlavní kapitán Jane zarazil a řekl jí, že vše ví. Že ji i podezíral a nechal sledovat, ale vše dokázalo, že je v nevině. Teď se i dokázalo, že už v té době ve všem špatném měl prsty Aizen s Ichimarem a Tousenem. Když se vše vysvětlilo, tak Isshin navrhl si zahrát fotbal pro uvolnění. Ukitake zůstal ve světě lidí, aby si mohl taky zahrát. Rozdělili se do dvou mužstev a šli hrát. Všichni byli uvolněni a smáli se u toho.


THE END

12. Fotbal

20. září 2010 v 0:38 | Jane |  Povídky
Ahojík, tak tady přináším předposlední část mé první povídky ohledně anime Bleach. Samozřejmně plánuju další povídky, ale zůstaňme zatím u této povídky:D Snad se Vám bude líbit a budu ráda za Vaše komenty:)
12.
FOTBAL
     Když Jane, Renji, Ichigo a Hisagi přišli domů, tak je čekalo překvapení. Yuzu dodělávala oběd a Isshin poslal Jane a Renjiho do jejich pokoje. Když tam šli, tak byli v šoku. Nejen Jane, ale i Renji.
,,To je snad sranda ne?!'' křikla na Isshina Jane z jejich pokoje. Pak se oba vrátili do kuchyně.
,,Ne, žádná sranda. Mluvil jsem s Kisukem a dohodli jsme se, že ty Hisagi půjdeš k němu bydlet. Když bude nějaké nebezpečí od Hollow, tak se tam potkáte, jinak na ně dám pozor já. A vy dva přeci nebudete spát na zemi. Tak jsem spojil Ichigovu postel s tou tvoji a máte kde spát.'' vysvětlil Isshin.
,,A kde teď budu spát já?!'' křikl na Isshina Ichigo. Isshin se podíval na Ichiga.
,,Mno, přeci na zemi.'' odpověděl mu. Karin se začala smát, při pohledu Ichiga.
,,Tak já jdu k Uhararovi. Zatím ahoj.'' rozloučil se Hisagi a odešel. Ostatní si sedli ke stolu k jídlu. Ichigo se snažil smířit s tím, že bude muset spát na zemi. Sice mu to až tak nevadilo, ale štvalo ho to, jak Isshin za ně rozhoduje, ale nebyl sám. I Jane to štvalo.
,,Tati, to si nemusel dělat. Já s Renjim by jsme se v pohodě vyspali na zemi.'' řekla Jane a dál se rýpala lžící v polívce.
,,I přesto, že nejsem tvůj otec, mi říkáš tati?'' byl překvapenej Isshin. Jane se na něho podívala a pak na ostatní, kteří taky byli překvapeni. Renji, ale tušil proč mu tak nadále říkal, přesto si rád Jane poslechl.
,,Jo. Sice si byl shinigami, ale kvůli lásce ses toho vzdal. Když jsem se narodila, tak rozhodli, že má kopie zůstane ve světě duší a já půjdu do světa lidí. Ty jsi je napadl, kdo by se mohl o mě starat. Ty si to mohl odmítnout, protože tě zbavili sil a vyhodili tě ze světa duší. Přesto si mě přijal. Když jsem zjistila, jak to semnou je, tak jsem nemohla nic říci. Ale teď když všichni víme jak to všechno je, je na tobě znát jak se o mě bojíš i o Ichiga, Yuzu a Karin, ale i o ostatní se bojíš. A když jsem tu vyrůstala, tak se ses o mě staral, jako bych byla tvoje opravdová dcera. A já teď ani krom tebe, Ichiga,Yuzu a Karin nikoho z rodiny nemám. Teda i své přátelé, ale jinak nikoho. Jsem Ti za vše vděčná, ale pokud Ti vadí, že Ti tak říkám, tak to přestanu říkat.'' vysvětlila Jane, jak si Isshina považuje za svého otce, i když to není pravda. Isshin se dojatě podíval na Jane.
,,Klidně mi tak říkej dál. Budu rád. Já si přál mít vždycky dceru. I syna, ale i když jsem věděl, že nejsi má opravdová dcera, tak jsem se rád o tebe staral a rád budu nadále.'' souhlasil Isshin. Jane se na něho usmála a on na ni. Všichni to pochopili a i Yuzu s Karin a Ichigem byli rádi, že Jane přesto všechno zůstane jejich sestrou. ,,Jo abych nezapomněl. S Kisukem jsme se také dohodli, že ty Ichigo se budeš starat o Yuzu a Jane ty s Renjim o Karin. Aizen může klidně zaútočit a holky sice Hollow vidí, ale neumí se bránit.'' pokračoval dál. Všichni se na něho dívali, jestli to náhodou není vtip, ale poznali, že to myslí vážně. Všichni kývli hlavami na souhlas. Věděli, že nic jiného jim nezbývá. Ichigo se vzdal vzpomínky, že by zašel za Orihime a trávil by s ní nějaký ten čas osamotě.
,,Hele vy dva pohněte, já mám fotbalový zápas!'' řekla přísně Karin jako obvykle. Jane a Renji jak nerychleji to šlo do sebe naházeli polívku, aby Karin nepřišla pozdě.
     Karin šla s míčem ve předu. Jane a Renji se drželi za ruce. Aspoň je ta pouta nedřela a šli nějaký ten kus za Karin. Oba byli ve střehu, ale nic nehrozilo. Žádný Hollow, Arrancar a ani Espada se neobjevila. Když přišli na hřiště, tak tam byli kluci z týmu Karin a kluci středoškoláci. Protihráči Karin a jejího týmu. Jane si říkala, že to nemůžou proti nic vyhrát. Vzpomněla si, že jednou jim pomohl Hitsugaya, ale nemohla pro něho jít a ani nějak dát vědět. S Renjim si sedli na zábradlí a sledovali utkání. Karin byla vynikající, ale středoškolaci jsou středoškoláci a hráli dosti tvrdě. Ani Renjimu se to nelíbilo. Ale ani jeden nemohl opustit hřiště a jít hrát taky nemohli. Kdyby neměli ty pouta, tak by se mohli přidat, ale takhle to nešlo. V tom letěl na Jane míč.
,,POZOR!'' křikl někdo ze hřiště. Jane zavřela oči a dala před obličej ruku. Míč ji trefil do ruky. Rána byla moc prudká a neudržela rovnováhu a přepadla přes zábradlí a dopadla na zem. Renji to nečekal, že Jane spadne a pouta ho taky stáhla a ležel hned vedle Jane. Oba se na sebe podívali. Nějaký kluk si vzal míč a hra pokračovala ve hře. Jane chtěla něco říci Renjimu, když viděla někoho padat z nebe na zem. I Renji to viděl. Oba se na sebe podívali. Pomalu se postavili na nohy a běželi k místu, kam osoba dopadla. Jane hned poznala kdo to je. I Renji ho poznal. Byl to Grimmjow. Jane hned přiklekla k němu a chytla ho za ruku.
,,Grimmjo, co se stalo?'' zeptala se ho starostlivě. Což Renji nechápal, protože Grimmjow patří do Espady.
,,A….Aizen….vše…ví.'' zašeptal Grimmjow. Nevypadal moc dobře. Objevila se Abbymaru i Zabimaru. Koukli se na Grimmjowa.
,,Potřebuje vyléčit.'' řekla tiše Jane.
,,Zajdeme pro Orihime, ale jestli odejdeme, tak budete mít jen poloviční sily.'' řekla Abbymaru.
,,Jděte pro ni prosím.'' řekla Jane.
,,Jo, jděte.'' souhlasil i Renji. Sice stále nechápal, ale věřil Jane a věřil, že ví co dělá. Abbymaru i Zabimaru zmizeli. Šli pro Orihime.
,,Neboj, Orihime tě vyléčí.'' řekla Grimmjowovi Jane. Grimmjow se na ni podíval a na tváři se mu objevil úsměv. Pak zavřel oči. Zemřel. Jane měla nakrajíčku. Zadržovala slzy. Chtělo se jí brečet, ale držela se. Renji položil svoji ruku na rameno Jane. Jane položila ruku Grimmjowa na zem a ten pomalu začal mizet. Jane se postavila. Renji se ji chystal obejmout, když se v tom nad hřištěm objevilo Hollow. Jane i Renji hned se proměnili v shinigami a tasili své Zanpaktutou. Ale oba cítili, že jsou o dost slabší, když s nimi nebyli Abbymaru a Zabimaru, ale zaútočili na něho. Byl to těžký boj. Ale naštěstí v čas se objevila Abbymaru i Zabimaru a porazili Hollowa. Nejen přišla Orihime, ale i Ichigo, Toushiro, Rangiku, Yumichika, Ikkaku a Hisagi.
,,Kdo potřebuje mou pomoc?'' zeptala se Orihime, když Jane s Renjim ukončili boj a zase se vrátili do těl.
,,Už nikdo. Aizen přišel na to, že Grimmjow nám pomohl utéci z toho pokoje a zabil ho.'' řekla Jane. Orihime hned vytrskly slzy. Ostatní na ně koukali jak péra z gauče. Nevěděli o čem to mluví. Ichigo objal Orihime. Jane všem řekla, jak jim Grimmjow pomohl. Taky jim řekla, proč jim o tom neřekli, protže se nikdo neptal, jak se dostali pryč a oni to neřešili. Nikdo nic nenamítal. Karin a ostatní taky byli
v pořádku. V tom se otevřelo okno do světa Hollow. Objevil se Aizen a po jeho bocích stál Ichimaru Gin a Tousen Kaname.
,,Dlouho jsme se neviděli. Pokud nechcete, aby se těm dětem něco stalo, tak všichni půjdete semnou do světa Hollow.'' řekl svůj požadavek. Jane se na Aizena podívala nevraždivým pohledem. Pak se podívala po ostatních. Všichni se dívali na Aizena a zároveň i na ty děti. Přemýšleli jestli mají jít a mají Aizenovi věřit.

11. Hollow

17. září 2010 v 0:02 | Jane |  Povídky
Tak teď jsem se hodě rozepsala a je to ještě delší než jsem čekala. Mno snad to nevadí a rádi si to přečtete. Budu ráda za komentáře:)

11.
HOLLOW
     Po šesté ranní přišel Isshin probudit Ichiga, Jane, Renjiho a Hisagiho. Toto ranní probuzení nebylo tak kruté, jak od Abbymaru a Zabimaru. Isshin rozvítil světlo.
,,Vstávejte, už je čas.'' řekl milým hlasem. Všichni otevřeli oči. Jane i Renji se posadili nastejno, tak je ta pouta nebolela. Pak se všichni oblíkli a šli do kuchyně na snídani, kterou tentokrát přichystal Isshin. Abbymaru i Zabimaru se objevila a už se chystala na snídani.
,,Ne vy nic jíst nebudete!'' řekla přísně Jane a zakousla se do topinky.
,,Proč jako ne?'' zeptala se naštvaně Abbymaru.
,,Protože jste měli snídani ve světě duší!'' a napila se čaje Jane.
,,Ale mohli jste se taky nasnídat.'' nedala se Abbymaru. Zabimaru jen přikyvoval hlavou na souhlas.
,,Jenže jste nás vzbudili pozdě!'' pomohl Jane Renji. Abbymaru i Zabimaru se naštvali a zmizeli. Yuzu jich bylo líto, ale když byla Jane neústupná, tak věděla, že se nedá nic dělat. Po snídani, šla Jane s Renjim a Hisagim za Kiskukem. Ten měl dát Renjimu a Hisagimu umělá těla. S Ichigem se rozloučili, že se uvidí ve škole.
     Hisagi se dostal do nového těla hned a zvykal si na to. Renjimu to maličko trvalo, ale bylo to tím, jak byl připoután k Jane. Ta pouta je dřela, ale ani jeden nic neřekl.
,,Tak my jdeme.'' řekl Renji.
,,Já tam pak dorazím.'' řekl Hisagi. Renji a Jane vyrazili do školy. Nevěděli, jak to udělají, ale Isshin jim řekl, že se o to postará. Pomalu dorazili kde škole. Před budovou viděli Orihime.
,,Ahoj Orihime, co tu děláš?'' zeptala se ji Jane.
,,Ahoj Jane, Renji, já tu čekám na Ichiga.'' vysvětlila s úsměvem.
,,Tak to jo. My jdeme do třídy zatím.'' řekla Jane a taky se na Orihime usmála.
     Jane a Renji ve velké blízkosti sebe vyrazili do třídy. Ani jednomu se nechtělo. Jenže nemohli nic dělat. Jane ještě stále přemýšlela, proč to tak chtěl Byakuya. Když došli na chodbu ozval se ječivý hlas.
,,Janeeee, ty jsi už zdravá.'' a rychle běžel Keigo obejmout Jane. Jane byla překvapena. Tohle nečekala, protože takhle většinou Keigo vyváděl, když viděl Ichiga. Jane nastavila pravou ruku v pěst. Taky ho hned trefila do obličeje. Ale stejně na ni Keigo spadl, protože se objevil Hisagi a podrazil mu nohy zepředu. Keigo padl na Jane. Ta to nečekala a neudržela rovnováhu a hned se převrátila na záda a spadla. Jenže tím i strhla na zem Renjiho, který to taky nečekal a poutama ho Jane stáhla taky k zemi. Jane i Renji byli hned na nohou.
,,Díky, ale příště mu podraž nohy ze zadu. Aspoň nespadne na někoho.'' řekla s ironii v hlase Jane Hisagimu.
Když se i Keigo postavil na nohy a Jane se na něho podívala a pak i na Renjiho, tak pochopila co se chystá Renji udělat. Chtěl
se na Keiga vrhnout. Sice nechápala proč, ale když si tu situaci představila, jak tam pohazuje levou rukou a tlačí jí ta pouta, tak hned zakročila. Objala Renjiho tak, že pravou ruku měla u srdce Renjiho, hlavu měla opřenou o jeho hruď (byla tak vysoká) a celé přitisknuté na těle Renjiho.
,,Renji, nech to být. Už dostal zavyučenou.'' řekla klidným a milým hlasem. Jane se pak podívala na levou stranu, kde na ně koukal jak Hisagi, tak i Keigo, Orihime a Ichigo. Hned jí došlo co dělá a rychle se odtáhla od Renjiho. Nic neřekla a řekla, že jde do třídy. Renji šel hned vedle Jane. Ostatní je sledovali, jak péra z gauče.
     Když přišli do třídy, tak skoro uprostřed byly dvě lavice blízko sebe. Jane i Renjimu došlo, že je to pro ně. Renji šel jako první a sedl si blíž k oknu. Jane hned vedle něho. Po chvíli do třídy přišli i ostatní. Jane to moc nevnímala. Přemýšlela nad tím, co udělala. Jak objala Renjiho. Ani moc nezaregristrovala, že je už hodina. Učitelka všem představila nového žáka Hisagiho. Posadila ho hned vedle Jane. Ale tyto lavice nebyli už blízko sebe, ale kousek od sebe.
,,Musím mu to říci teď, co k němu cítím. Že ho miluju. Jinak mu to už neřeknu.'' přemýšlela Jane a říkala si pro sebe v hlavě. Podívala se na Renjiho. Nadechla se a už se mu chystala říci co k němu cítí. Jenže se ozval pípák na mobilu, který naznačoval, že se objevilo Hollow. Všichni se hned rozutekli a učitelce všichni řekli, že musí na WC. Učitelka se nestačila divit. Venku, když byl klid se všichni přoměnili v shinigami. Teda kromě Orihime, Chada a Ishidu. Ishida se proměnil v Quincy. Našli Hollow. Bylo jich neskutečně mnoho. Hned se dali do bojo.
,,Konečně něco! Už jsem se začal nudit!'' proneslo hádě natěšeně. Při boji měla Jane i Renji problémy. Sice byli blízko sebe, ale ta pouta je řezala do zápěstí. Než Jane zabila posledního Hollowa, tak se levou rukou chytla pravé ruky Renjiho. Jane zabila posledního Hollowa co měla. Renji se překvapeně na ni podíval. Jane se na něho taky podívala a pak si všimla, jak ještě jeden poslední Hollow útočí na Renjiho, který nedával v tu chvíli pozor. Jane pořádně švihla Zanpaktutou a Hollow byl zničen. Renji jí poděkoval. Jane se na něho jen usmála. Když se všichni sešli, tak se před nimi objevl Hitsugaya, Rangiku, Ikkaku a Yumichika. Všichni šli do školy. Už byli ve svých tělech. Ve škole byla přestávka, tak šli na terasu. Nejdříve řešili proč přišli. Vysvětlili to tak, že je sem posílá hlavní kapitán, aby jim pomohli s Hollow. Pak řešili, kde kdo bude bydlet.
,,Tak mi budeme zase u Orihime.'' řekla s úsměvem Rangiku. Hitsugaya nic nenamítal a Orihime s úsměvem souhlasila. Ikkaku nebyl moc nadšen. Jane je hned varovala, že k nim nemůžou, protože se tam nevejdou. Stačilo, že tam už je Hisagi. Ikkaku nechtěl jít ke Keigovi. Ne že by mu nějak Keigo vadil, ale hlavně ta představa, že zase uvidí jeho sestru, která je do něho zamilovaná, se mu to nezamlouvalo. Jane a Yumichika se začali hned smát až jim tekly slzy od smíchu. Oba si vzpomněla, jak posledně chtěl Ikkaku odradit od sebe sestru Keiga, která miluje plešaté muže. Ikkaku si pořídil paruku. Vypadal v ní tak komicky a nejlepší bylo, že Yumichika tušil, že si ji bude chtít Ikkaku sundat, tak použil lepidlo a Ikkaku se nemohl té paruky zbavit. Ale naštěstí se mu to podařilo. Ale při té představě, jak vypadal, byl úplně komický. Ikkaku se na ty dva zamračil a začal na ně ječet, ale ty dva se nepřestávali smát. V tom Renji prudce vstal ze země. Jane vykulila oči, protože to nečekala a začalo jí bolet zápěstí od pout. Renji hned pravou rukou zachytil za límec hádě, které chělo něco provést Hitsugayiovi. Naštěstí Renji tomu zabránil a hádě uraženě zmizel. Po škole šli domů. Hitsugaya a Rangiku šli s Orihime. Ikkaku a Yumichika nakonec šli s Keigem, protože nic nevymysleli a Jane, Renji, Ichigo a Hisagi šli domů ke Kurosakiovým.

10. Příběh rodiny Kurosaki

15. září 2010 v 0:24 | Jane |  Povídky
Tak je tu další pokračování povídky. Je o něco delší než jsem čekala. Mno, snad se Vám bude líbit a budu ráda za Vaše komenty:)10.
PŘÍBĚH RODINY KUROSAKI
     Jane i Renji spali ne moc klidným spánkem. Oba se snažili, aby se neotočili na špatnou stranu, aby tomu druhému neublížili kvůli těm poutům. Tal spali na zádech, ale jednou se jim povedlo otočit se k sobě. Ale to ani jeden z nich nevěděl. Jejich Zanpaktutou se brzy probudila a objevila se ve fyzických formách. Dali se do snídaně. Mrzelo je, že je večer seřvali, za ten rámus co dělali, tak si je chtěli udobřit. Dělali vajíčkovou omeletu. Když snídaně byla hotová, tak je šel hádě vzbudit. Vzal dvě poklice, které našel a šel k nim. U nich bouchal poklicemi o sebe a křičel budíček. Jane se tak lekhla, že se rychle posadila, což způsobila kvůli poutům sobě i Renjimu bolest na rukou. Taky tím i Jane posadila Renjiho.
,,Co to sakra vyvádíš?!'' rozkřikla se na hádě Jane a ospale si protřela oči.
,,Budím vás, co jiného bych dělal!'' řekl protivně hádě. Byl naštvaný, že na něho Jane zakřičela.
,,Kolik je vlastně hodin?'' zeptal se Renji a zívl.
,,Za deset minut šest.'' křikla gorilka z kuchyně.
,,Snídaně bude hotová.'' dodala Abbymaru.
,,C…cože?!'' vyjekla Jane překvapeně. ,,To jste nás nemohli vzbudit dřív? V šest musíme být u Byakuyu! Tu snídani nestíháme!'' zhrozila se Jane. Renji taky byl zhrozen, ale jak byl ještě rozespalý, tak nebyl tak čilý, jako Jane. Oba rychle vstali a vyrazili na cestu k Byakuyuovi. Zanpaktutou se přidala později, protože rychle snědla ta vajíčka.
     Šli rychlejší chůzí a k Byakuyuovi to stihli jen tak tak. Byakuya je už očekával. Byl v županu a na nohou měl bačkory, které vypadaly jak papuče. Dovedl je do knihovny. Místnost byla obrovská. Několik knihoven byly vystaveny pěkně za sebou a dva metry vysoké.
,,Máte za úkol utřít prach na policích a seřadit knihy, podle tohodle seznamu.'' řekl chladně Byakuya a seznam podal Renjimu. ,,Renji to dělává jednou za čas, tak ví jak na to.'' dodal ještě. Pak odešel. Vydal se ještě do pokoje, kde si lehl do postele. Jane se podívala na Renjiho a byla celá překvapena.
,,To je pravda, ale nikdy jsem nedělal všechno a nemusel jsem líst až nahoru.'' řekl Renji, ale až když Byakuya odešel. Po odchodu Byakuyi se zjevili Zanpaktutou. Byli spokojeni, protože se najedli, kdežto Jane i Renji měli hlad.
,,Hele, já polezu nahoru, po to žebříku. Ty Renji kvůli poutům polezeš semnou a vy budete držet žebřík.'' navrhla Jane jak to udělají. Nikdo nic nenamítal. Tak se dali do práce. Jane vylezla úplně nahoru a Renji až do půlky žebříku. Abbymaru a Zabimaru drželi žebřík. Jane vzala první knihu a chtěla ji podat Abbymaru, aby ji dala stranou, ale než se stačilo uskutečnit, tak něco zaujalo hádě, a jak chtěl jít blíž, podívat se co to je, tak řetěz, kterým byl připoután ke gorilce, aby se jeden druhému neztratil. Jak se řetěz napnul, gorilka to nečekala, trhla sebou a padala na zem, jenže ne sama. Sebou ztrhla na zem i Abbymaru,Renjiho i Jane. Hádě taky spadlo na zem. Jenže Jane sebou vzala kus knihovny sebou, nebo spíš knihy, které na ně spadali.
,,Co sakra vyváditě?! Měli jste ten žebřík držet!'' rozkřikl se na ně tentokrát Renji. Jane i Renji se vyhrabali z hromady knih. V tom Jane upoutala jedna kniha pozornost.
,,To…jo Isshin.'' řekla potichu. Renji se ji chtěl zeptat kdo to je, ale v tom Jane rychle vstala a Renji taky byl rychle na nohou. Ve dveřích se objevil Byakuya.
,,Co tu proboha vyvádíte?'' divil se Byakuya. Jane proběhla okolo něho se slovy, že musí do světa lidí. Renji běžel hned za ní. Táhla ho těma poutama. Renji jak byl překvapen i maličko vyděšen nestačil nic říci. Jane zase měla zlost, tak si to neuvědomovala. Zanpaktutou se smíchem proběhla okolo udiveného Byakuyi, který koukal jak nějaký mimozemšťan.
     Jane s Renjim za sebou a za zády Zanpaktutou běžela k bráně, která byla otevřena pro Ichiga,Rukiu,Orihime,Chada a Ichidu, aby se mohli vrátit zpátky domů. Stihli to jen tak tak. Celí udáchání prošli bránou.
,,Stihli jsme to.'' řekla zadýchaně Jane. Ostatní na ně koukali co tam dělají. I Renji se uklidňoval a byl rád, že se už neběží. Nebyl připraven a Jane ho celou cestu táhla.
,,Co tu děláte?'' zeptal se jich překvapený Ichigo.
,,Podívej se na tohle. To je náš táta.'' řekla udýchaná Jane a podala Ichigovi knihu, kde na úvodní straně byl Isshin, Ichigův táta. Ichigo, když to viděl, tak dostal vztek. Hned se rozeběhl domů. Jane křičela za Ichigem, aby se uklidnil a zastavil. Naštěstí nemusela po Ichigovi skákat,aby ho zastavila. Cestu mu včas zastavili Zanpaktutou. Ichigo se válel na zemi. Udiveně se díval na Zanpaktutou.
,,K…kdo to je?'' zeptal se překvapeně.
,,Naše Zanpaktutou. Abbymaru a Zabimaru.'' vysvětlila Jane. V tom knim přišli celí udivění ostatní. Přišel i Hisagi, který přiel před chvilkou bránou ze světa duší. ,,Ichigo, uklidni se. Za tátou půjdu i já a
myslím, že by to měla i slyšet Orihime, když teď spolu chodíte. Renji jde taky, protože my dva se od sebe neodtrhneme i kdybychom chtěli. A ostatní by to taky mohli slyšet.'' řekla pak. Ichigo se postavil na nohy a kývl hlavou na souhlas. ,,A co tu děláš ty Hisagi?'' zeptala se ho, když si ho všimla.
,,To pak vysvětlím.'' řekl. Všichni se vydali k domovu Ichiga a Jane. Z dálky viděli, jak ze jejich domu odchází Urahara Kisuke. Jane jen zašeptala, že to mohla tušit, že něco bude vědět. Pak ho překvapili a donutili ho, aby zaťukal na Isshina. Ten otevřel se slovy, co zapomněl. Pak na chvilku zkameněl, když viděl vyslet Jane a Ichiga, schovávající se za Kisukem. Nejdřív hrál, že je nevidí, ale pak mu Jane řekla, aby nehrál komedianta a Isshin přestal hrát, že je nevidí. Všichni šli do kuchyně, kde udělala Yuzu, mladší sestra Ichiga čaj a všichni si sedli ke stolu. I Karin, dalšé sestra Ichiga si sedla. Jane ukazála knihu Isshinovi a chtěla vysvětlení. Isshin všem s vážnou tváří řekl, že kdy si taky býval shinigami, ale dostal misi ve světě lidí, kde poznal Ichigovu mamku, do které se zamiloval. Tím porušil zákony světa duší. Měl soud, který vynesl rozsudek, že bude žít ve světě lidí, ale odeberou mu schopnosti shinigamiho. Když to dořekl, tak Ichigo, tak i Jane odpustili Isshinovi to jeho tajemství. Jane a Renji se svými Zanpaktutou se chystali odejít zase do světa duší, když v tom řekl Hisagi, že Byakuya byl za hlavním kapitánem, kterého přesvědčil, aby zůstali ve světě lidí. Hlavní kapitán souhlasil a nechal sem poslat radši jeho, aby na ně dohlídl. Jane byla vyěšena kvůli tomu, jak to budou dělat se školou. Isshin se usmál a řekl, že se o to postará. Hisagi a Renji se dohodli s Kisukem o umělých těl, aby taky mohli mezi lidi. Pak Kisuke, Ishida,Chad a Orihime šli domů. Rukia se lehla do postele Karin a ta spala na zemi. Hisagi si lehl do postele Jane, Ichigo do své postele a Jane s Renjim na zem. Měli ještě nějakou tu hodinku na spánek. Než Jane usnula, tak se omluvila Renjimu, za její rychle jednání, které si uvědomila. Renji jí řekl, že o ničem neví. Pak i oni usnuli.

Nejlepší kluci z Bleach 1

14. září 2010 v 13:20 | Jane |  Videjka
Toto video nevím kdo dělal, ale mně se moc líbí. Sice to hodnocení, jak se kdo umístí na místě (to pořadí bych změnila a možná bych dala i víc pořadí:D), ale toto video se mi fakt hodně líbí:)


Orihime 3

14. září 2010 v 11:01 | Jane |  Inoue Orihime
Orihime 11

T...tomu nerozumím...
Orihime 12
Orihime 13
Orihime 14


C...co to je?
Orihime 15

Orihime 2

14. září 2010 v 10:49 | Jane |  Inoue Orihime
Tak po dlouhé době nějaké ty obrázky Orihime:)


Tak Ichigo, co chceš k jídlu?
Orihime 6

T...tak ahoj
Orihime 7


Malá Orihime
Orihime 8


Tak chutná Vám to?
Orihime 9


Mno...víš....já....
Orihime 10

9. Zkouška

12. září 2010 v 22:21 | Jane |  Povídky
Tak je tu další kapitola. Myslela jsem s, jak bude krátká a heleme se...je jak si delší:D Tak snad se bude líbit a budu ráda za komenty:)


9.
ZKOUŠKA

     Jane byla v podivné místnosti. Všude kolem lítaly kostičky. Kam jen oko dohlédlo, tak jen kostičky. V tom se před ní objevil někdo. Byl to člověk, ale i nebyl to člověk. Postavou to člověk byl, ale hlavou a ochlupením ne. Byl to pes. Lépe řečeno pes holka. Jane na ni zírala. Přemýšlela odkud ji zná.
,,A….Abbymaru?''
zeptala se Jane. Abbymaru jen kývla hlavou na souhlas, že je to ona. ,,K…kde to jsme?'' zeptala se ji. Nedokázala říci, jestli je to nebe.
,,Neboj, nebe to není. Toto je tvůj živý sen.'' řekla jí v klidu Abbymaru.
,,Živý sen?'' nechápala Jane, jak to myslí.
,,Pochopíš, až se probudíš. Chci ti jen říci, že teď budeš čelit jedné zkoušce.'' řekla jí v klidu Abbymaru.
,,J….jaká zkouška?'' zeptala se udiveně Jane. Nechápala co tím Abbymaru myslí.
,,Sama uvidíš.'' řekla jí Abbymaru a pomalu zmizela. Jane se kolem sebe ohlížela, ale krom kostiček neviděla už nic. Znovu zavřela oči a pak je otevřela. Tentokrát viděla, jak leží na posteli. To místo poznávala. Byla na ošetřovně čtvrté divize. Viděla, jak vedle její postele sedí Renji, který se taky probudil.

Když Jane spala, tak Renji, který seděl na židli vedle její postele, taky usnul:

     Když Renji usnul, tak se mu taky zdál sen. Ale byl na jiném místě. Místo, kde Renji byl, bylo na poušti, kde byly skály z písku. Koukal se kolem sebe, když v tom viděl před sebou dvě osoby. Ženu a dítě.
,,Co tak na nás zíráš?!'' řekl drze kluk Renjimu.
,,K….kdo jste?'' dostal ze sebe Renji.
,,Ty nás nepoznáváš?'' promluvila žena. Ale ten hlas. Hlas byl mužský. Renji zíral, jak péra z gauče. ,,On fakt neví, kdo jsme.'' divila se žena.
,,Pf…on nepozná svoji zanpaktutou.'' řekl drze kluk, kterýmu nebyly vidět ruce a neměl nohy. Měl ocas.
,,Zabimaru?'' řekl překvapeně Renji. ,,Co se tu děje?'' nechápal nic.
,,Sám pochopíš. Jde o živý sen. Chceme ti jen říci, že si teď projdeš zkouškou.'' řekla gorilka. Hádě se jen uškleboval.
,,Co? Zkouška? Jaká?'' říkal jednu otázku za druhou Renji. Hádě a gorilka se jen ušklibli a zmizeli. Renji zavřel oči. Když je otevřel, tak byl na ošetřovně čtvrté divize, seděl na židli. Probudil se ve stejnou dobu, jako Jane.

Součastnost:

Jane i Renji nejdříve nechápali co se děje. Krom
nich na ošetřovně zrovna nebyl.
Podívali se na sebe a oba se na sebe usmáli.
,,Jak ti je?'' zeptal se ji Renji.
,,Jde to. Jak je tobě?'' zeptala se ho Jane.
,,Taky to jde.'' a usmál se na ni.
,,Hele my jsme tady.'' ozval se drzý hlas. Oba se podívali před sebe. Stála tam Abbymaru a Zabimaru. Gorilka stála uprostřed. Po pravé straně stála Abbymaru a po levé hádě. Gorilka měla na pravé ruce pouta. Byla připoutaná k Abbymaru. Jane ani Renji ničemu nerozuměli.
,,Tak a
zkouška začala. Teď se ukáže, jestli si nás zasloužíte.'' promluvila gorilka. Jane a Renji se na sebe podívali. Pak si všimli, že i Jane má na levé ruce pouta a Renji na pravé. Byli k sobě připoutáni. Abbymaru a Zabiramu zmizeli.
,,Ahoj, jak se máte?'' ozval se Hisagi, který sice už byl v pořádku, ale kapitánka Unohana nepropustila Hisagiho ještě z ošetřovny. Jane a Renji se na Hisagiho podívali. Pohled nebyl moc extra přijemný. Hisagi to nechápal. Jane zlostí zvedla levou ruku. V tom ucítila bolest. Renjiho ruka se taky zvedla, ale pohyb byl prudký a nečekaný, že to i zabolelo Renjiho. Hisagi na ně překvapeně koukal. V tom přišel Kira, Ichigo, Orihime, Ichida a Chad. Taky překvapeně na ty dva zírali. Jane si vyžádala, aby mohla si promluvit s kapitánem první divize Yamamotem. Unohana zrovna přišla, tak řekla, že pro něho skočí. Než dorazili, tak Jane s Renjim všem řekli o živém snu a zjevení jejich Zanpaktutou. Všichni na ně koukali, jak péra z gauče. Potom přišel Yamamota s Unohanou. Ten jim připomněl den, kdy nastupovali do akademii shinigami. Říkal jim, že mají zvláštní Zanpaktutou, která k sobě patří. A o zkoušce jim i říkal. Renji i Jane si na ten den vzpomněli. Oba dva to vypustili z hlavy. Jane se zeptala jak to teď všechno bude. Yamamota rozhodl, že pravá Jane zůstane ve světě duší a bude s Renjim více-kapitánem šesté divize. V tom přišel Byakuya kapitán šesté divize. Když mu řekli co se děje, byl stále chladný. Jen řekl, že Jane a Renjiho zítra čeká v šest hodin u něho doma a odešel. Jane si řekla, že teď Ichigo bude žít s její kopií. Hisagi slibíl, že Kirovi pomůže s divizí, protože stále neměli kapitána, jako pátá a devátá divize. Ten den byla Jane propuštěna z ošetřovny. S Renjim se dohodla, že budou bydlet u něho. Kde budou oba spát na zemi, aspoň nebudou moc při spaní trpět bolestí a vyspí se. Hned jak přišli k Renjimu, tak ulehli. Jane i Renji leželi na zádech. Ani jeden ještě nespal. Oba přemýšleli. Jane přemýšlela o té situaci, kdy tam přišel Ukitake s Kyourakem, a jak Kyourak mrknul na ty dva a zeptal se, jak se daří hrdličkám. Jane si vybavila ten polibek, jak ji Renji políbil. Došlo jí, že ten polibek se jí nezdál. Ale nedokázala o tom mluvit a ani nic říci. Renji byl na tom stejně. Když oba už začínali usínat, uslyšeli velkou ránu. Oba hned byli na nohou. Jane šla první ke dveřím se Zanpaktutou v ruce. Renjimu by se šlo ztěžka. Jaké to bylo překvapení, když na jedné straně stál hádě a na druhé gorilka a Abbymaru. Všichni šli dovnitř, kde ty tři řekli Jane a Renjimu, že tím, že začala zkouška se zhmotnili a zmotnění už zůstanou. Jane i Renji na ty tři koukali jak péra z gauče. Zanpaktutou se pak vytratili do katan a šli spát. Jane i Renji si lehli a po chvíli taky usnuli, ale ne tvrdým spánkem.

pro Sabku 1

12. září 2010 v 18:49 | Jane |  diplíky
Mám další nové SBéčko Sabku. Snad se Ti bude diplík líbit:)


pro Sabku 1

It's my life

10. září 2010 v 14:44 | Jane |  Videjka
Pár videí z Bleach na písničku It's my life:)
8. Láska překoná všechno - 2. část

10. září 2010 v 10:30 | Jane |  Povídky
Tady je druhá část povídky. Doufám, že se Vám bude líbit a budu ráda, za Vaše komentáře:)8.
LÁSKA PŘEKONÁ VŠECHNO 2. ČÁST
     Renji se nechápavě díval na Jane. Nechápal co se to děje. I její oblečení bylo jiné. Z jejího shinigami oblečení bylo něco ve stylo černé úzké tílko a džíny. Sice jí to moc slušelo, ale takhle ne.
,,Jane….co je to stebou?'' zeptal se ji nakonec.
,,Nic, co by bylo?!'' odpověděla chladně. ,,Jenom tě chci zabít!'' a vyzasila svoji zanpaltutou. Renji také učinil, ale nezaútočil.
,,Ale já nechci s tebou bojovat.'' řekl jí.
,,To máš smůlu já jo!'' řekla a zaútočila. Renji její útok vykryl. Jane útočila dál a Renji se jen bránil. Nezaútočil na ni, jen se bránil. Ale přesto se Jane podařilo Renjiho zranit. Ten se postavil na nohy. Stále se ji snažil přesvědčit, ale Jane byla stále jiná. Pravá Jane vše sledovala, a když viděla, jak je Renji už zraněnej, bylo to pro ni hodně obtížně. Nechtěla ho vidět umírat. Přála si jediné, aby ji Renji zabil. Chtěla, aby vše skončilo. Nechtěla už takhle trpět.
Trpěla tím, že bojovala a zraňovala svoji největší lásku v životě. Po druhé Jane zranila Renjiho. Byl už slabý, aby postavil se na nohy a bránil se dál.
,,R…Renji….za….zabij mě.'' vyřkla své přání, když se jí podařilo ovládnout na chvíli své tělo. Renji se na Jane podíval. Ale tím, že nebyl ve střehu schytal další ránu od Jane. Byla to zase ta zlá. Pravá ztratila nad svým tělem kontrolu. Renji se pomalu postavil na nohy.
,,Nikdy….Nikdy tě nezraním….natož tě zabít.'' řekl jí a byl připraven se nadále bránit. Hodně krvácel, ale přesto se nevzdával. Zrovna přiběl Ichigo a Orihime, kteří ty dva hledali. Všechna Hollow byla zničena. Byli v šoku z toho co viděli. Renji nebyl na tom nejlíp a Jane vypadala jinak. Ichigo chtěl zasáhnout. Pomoci jak Renjimu, tak i Jane, ale Orihime ho zastavila. Všimla si, že se něco děje. Jane se chystala velkou silou k poslednímu úderu. Ten úder by byl pro Renjiho smrtící. Jane uvnitř těla zavřela oči. Smrt Renjiho nechtěla vidět. Chtělo se jí brečet.
,,NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!'' zakřičela pravá Jane v těle. Měla stále zavřené oči. Když je po chvíli otevřela, tak nevěřila svým očím. Renji klečej na zemi, ji měl v náručí, rozpuštěné vlasy, zavřené oči a políbil ji. Nechápala co se stalo. Stalo se to, že když pravá Jane zavřela oči a křičela, tak ovládla své tělo a k útoku nedošlo, ale při letu by spadla na zem. Renji ze všech sil ji zachytil a políbil. Ten polibek viděl nejen Ichigo s Orihime, ale i Ukitake s Kyourakem. Když Renji přestal a otevřel dveře, tak se na ni usmál a oba dva pomalu se postavili na nohy. Jane se taky na Renjiho usmála a otočila se na Orihime.
,,Moc Ti děkuju Orihime.'' a usmála se na ni. Pak se otočila na Ichiga.
,,Tobě taky děkuju brácho.'' taky se usmála na Ichiga. Kdyby ji Renji nechytil do náruče, tak by Jane spadla na zem.
Orihime se hned postarala o její léčení, ale pak přestala.
,,Nic jí není, jen vyčerpáním usnula.'' řekla s úsměvem Orihime.
,,Radši ji přesto odnes Renji ke čtvrté divizi.'' řekl s úsměvem Ukitake. Renji jen kývl a šel s ní pomalu ke čtvrté jednotce.
,,Jen spí. Nejspíš si prožila své.'' řekl kapitánka čtvrté divize Unohana.
,,To mátě pravdu kapitánko.'' řekl Renji, aniž by odvrátil zrak od spící Jane.
,,Ale ty potřebuješ lékařskou pomoc. Postarám se o to. Jane necháme tady prospat se.'' řekla Unohana. Renji chtěl nejdřív protestovat, že nic nepotřebuje. Nechtěl nechat Jane osamotě. Ale když viděl pohled Unohany, tak radši nic neříkal a šel. Po chvíli, co ho Unohana vyléčila od zranění, které měl, se hned vrátil k posteli Jane. Chytil ji za ruku a díval se na ni.

Best Friends

10. září 2010 v 9:28 | Jane |  Videjka
Tady jde nejen o přátelství, ale lásku, zradu, smutek, ale přesto všichni navždy budou nejlepší přátelé navždy. Tomuto autorovy se klaním s kloboukem dolů. Je to velmi vynikající video jaké jsem viděla:)7. Láska překoná všechno - 1. část

7. září 2010 v 23:32 | Jane |  Povídky
Je tu další pokračování povídky. Tentokrát by byla dělší, tak jsem ji rozdělila na dvě části. Tady je ta první část. Snad se Vám bude líbit a budu ráda za vaše komenty:)
7.
LÁSKA PŘEKONÁ VŠECHNO 1.ČÁST
     Jane byla
při vědomí. Byla jen zmatená. Netušila kde to je. Podíval se okolo sebe. Místo jí bylo povědomé. Když uviděla Aizena, tak jí bylo jasné kde je. Zase byla zajatcem Aizena v jeho doupěti ve světě Hollow.
,,Vítej.'' řekl s úsměvem Aizen.
,,No nazdar.'' řekla s ironii v hlase. Chtěla se pohnout, ale zjistila, že nemůže.
Zjistila, že je připoutaná. Neviděla k čemu, ale bylo to hodně nepříjemné. Koukla se na Aizena a ten se jen smál. Jane začala na Aizena křičet, aby ji pustil. Ten nic neříkal a stále se smál. Pak k ní přistoupil a rukou jí pohladil po tváři a dotkl se i jejích rtů. Jane zkameněla hrůzou a oči vytřeštila. Aizen se usmál a přiblížil se k ní.
,,Mám tě rád sestřičko.'' pošeptal ji do ucha. Snažila se něco udělat. Pohnout se, něco mu hezky říci od srdce, jak ho nenávidí, a že to není její bratr, že toho ztratila už hodně dávno, že má jinou rodinu, ale nedokázala ze sebe nic dostat. Pak od ní odstoupil o dva kroky dozadu.
,,Můžeš začít.'' řekl někomu Aizen. Jane kromě Aizena nikoho neviděla. Pak se objevily něco jako blesky. Měla strach. Veliký. Na jediné co dokázala myslet, byl Renji, Ichigo a jeho rodina a na přátelé, které tak milovala. Ani slzy jí netekly. Pak ztratila vědomí.
     Tělo Jane leželo na pohovce. Pomalu se probouzela. Držela se za hlavu. Maličko jí bolela. Koukla se kolem dokola. Ten pokoj znala. Posadila se, když se ozval před ní hlas. Pak zahlédla Aizena.
,,Konečně ses probrala. Jak ti je?'' zeptal se ji. Chtěla mu něco říci, když v tom slyšela svůj hlas, ale neříkal to ona. Byl to někdo jiný.
,,Dobře, můj bratře.'' a uklonila se před ním. Aizen se usmál. Byl se vším spokojený.
,,Co…cože? Vždyť to jsem neřekla já? Kdo…kdo to byl?'' řekla Jane, ale nic z ní nevypadlo. Byla překvapena. Viděla vše co se děje okolo, ale cítila, že to není ona. Že ovládá její tělo někdo úplně jiný, ale když se podívala do zrcadla, co tam bylo, tak viděla svoji tvář. Vzpomněla si, jak byla k něčemu připoutaná. V hlavě jí začalo svítat. Byla ve stroji, který dokázal, že její tělo ovládá někdo jiný. Vše cítila, ale nebyla to ona. Byl to jen ten stroj co ji ovládal. Chtěla křičet, ale nikdo ji nemohl slyšet. Chtěla brečet, ale ani kapka slzy ji nestekla po tváři.
,,To jsem rád. Teď jsi jen má. Mám pro tebe úkol.'' řekl Aizen a pohladil ji po hlavě.
,,Jaký můj bratře?'' zeptalo se tělo Jane.
,,Vezmi si pár Hollow do světa duší. Oni zaměstnají shinigami. Ty máš za úkol najít toho pitomce Abaraie a zabít ho.'' řekl Aizen co má udělat.
,,Ano, můj bratře.'' a tělo Jane vstalo.
,,Neee…jen to ne. Renji ne.'' křičela Jane,kterou nikdo neslyšel. Její tělo se dalo do pohybu. Otevřela bránu do světa duší kam se vydala se skupinkou Hollow. Objevili se na nádvoří, kde se po chvíli objevila skupinka Shinigami. Hollow se na ně vrhlo. Jane zahlédla Renjiho, neboli tělo Jane.
,,My půjdeme jinam!'' řeklo tělo Jane a chytlo Renjiho a rychlým skokem byli na odlehlém místě, kde nikdo nebyl.

Před příchodem Hollow a Jane.

    Když se Ichigo, Orihime a Renji dozvěděli, že byla Jane unesena Espadou, tak byli v šoku. Renji hned chtěl jít znova do světa Hollow, zachránit ji, ale kapitán Ukitake ho zastavil. Řekl, že se musí vše promyslet, nesmí se myslet unáhleně. Ale i Ichigo nebyl moc klidný a stál při Renjim. I Orihime řekla své, že jde zachránit Jane. Po nějaké době rozmluvě se dověděli, že několik Hollow se objevilo na nádvoří. Ukitake než stačil zadržet Renjiho se tam hned rozeběhl. Ukitake šel hned za Renjim. Ichigo s Orihime osamotněli. Ichigo se podíval na Orihime.
,,Orihime, prosím tě….nepleť se do boje. Nechci, aby se ti….něco…stalo. Starej se o raněné se čtvrtou divizí…prosím.'' požádal Orihime Ichigo. Než mu stačila odpovědět, tak ji Ichigo políbil. Měl zavřené oči. Orihime je taky zavřela a Ichiga taky políbila. Pak se oba vydali na nádvoří.

6. Falešný Hisagi

6. září 2010 v 12:30 | Jane |  Povídky
Tak po delší době je tu další kapitola povídky. Doufám, že se bude líbit a budu ráda za Vaše komenty:)6.
FALEŠNÝ HISAGI

     Všichni spali celou noc aniž by se probudili. Jane se probudila jako první. Když po chvíli si uvědomila, kde to je, tak se podívala na hodinky. Bylo deset hodin dopoledne. Došlo jí, že spala celou noc. Vstala z postele a šla na balkon, odkud byl krásný výhled na zahradu. Nevěděla, že ještě ostatní spí. Stála u zábradlí a pozorovala. Ani si nevšimla, že přišel Renji. Pozdravil ji a ona jeho. Také se na sebe usmáli. Pak si spolu povídali. Renji řekl, je tu nádherný výhled. Jane se na Renjiho podívala a pak se zase začala dívat před sebe. Začaly jí téci slzy. Renji si toho hned všiml. Bylo to podruhé co ji takhle viděl. Poprvé to bylo na verandě ve světě lidí u Uharary. Tentokrát mu vyprávěla o dětství, jaké tu zažila, když ještě rodiče žili. Jakou srandu zažívali a hráli si tady na zahradě. Renji Jane poslouchal a sledoval ji. Když Jane skončila, tak jí chtěl setřít slzy. Už se k ní přibližoval, když v tom přišel Ichigo.
,,Tak tady jste. Co tu děláte?'' zeptal se jich a šel si stoupnout vedle Jane. Jane si v rychlosti sama setřela slzy.
,,Jen tak si tu povídáme.'' odpověděla mu Jane. Pak se Jane otočila a klukům řekla, že jde udělat oběd. Ty dva zůstali na balkoně.
     Jane přišla do kuchyně, kde už byla Orihime a začala vařit. Jane se nabídla, že jí pomůže, ale Orihome to zamítla. Tak si Jane sedla ke stolu a sledovala Orihime a povídali si. Povídali si o tom, co Orihime cítí k Ichigovi, ale nedokáže mu to říci. Jane zase co cítí k Renjimu, ale že má stejnej problém. Nedokáže mu to říci. Po chvíli byl oběd hotov, tak Jane aspoň prostřela stůl. Když se chystala jít na balkon za Ichigem a Renjim, říci jim, že je oběd hotový, tak někdo zaklepal na dvěře. Jane šla otevřít a byl to Hisagi. Přátelsky se přivítali a Jane ho taky pozvala na oběd. Hisagi tu nabídku s úsměvem přijal. Navedla ho do kuchyně, kde dávala jídlo na stůl Orihime a Jane šla za klukama. Oba se na ni podívali a pak šli dolů. Jane taky chtěla jít, když ji v tom zvonil mobil. Spíše vybroval v kapse, zvuk si vypla. Hned to zvedla. Byl to Kira a řekl jí, že je tu někdo, kdo se vydává za Hisagiho, protože pravého našli těžce zraněného. Jane došlo, že ten chlap co se vydává za Hisagiho je v kuchyni. Řekla Kirovi, aby povolal tři kapitány k jejímu domu, ale aby byli potichu, že jim dá znamení, kdy mají zasáhnout. Pak hned zase dala mobila do kapsy a šla do kuchyně. Všichni si řekli dobrou chuť a dali se do polívky. Po chvíli se Jane zvedla, že si potřebuje odskočit do pokoje. Čekala, pak slyšela, jak Hisagi se omlouvá, že potřebuje na WC. Šla na balkon, kam za chvíli přišel i Hisagi. Oba se na sebe usmívali. Když se Hisagi přiblížil k Jane, tak Jane rychlostí vytasila Zanpaktutou a přiložila ji na krk Hisagiho. Pak dala znamení a obevil se kapitán Ukitake, kapitán Kyourak a Ikkaku s Yumichika. Všichni z kuchyně utíkali na balkon, protože od tam tud slyšeli hluk. Viděli, jak se Hisagi proměňuje v Espadu. Jane kapitány pozvala na oběd a Ikkaku s Yumichikou odmítli a postarali se o Espadu. Při obědě vše Jane vysvětlila ostatním a pak, když se ji Kyourak zeptal, jak se jí tu žije, tak všem řekla, že tu spíš přežívá. Že od zrady Aizena sem chodí jen spát. Že dneska je to poprvé co byla na balkoně a co se v kuchyni vařilo a jí se. Hned všichni byli z ticha. Pochopili, jak to musí být pro ní těžké, spíše pro její kopii, ale Jane prožívá vše co její kopii, tak to výde na stejno, jako by tu byla ona. Po obědě Renji a Ichigo se vrhli na nádobí. Jane šla chvilku s Ukitakem a Kyourakem a šla do 4. Divize se podívat na Hisagiho, jak mu je. Když tam přišla, tak už seděl. Chvilku si povídali, když se zničeho nic zjevila mlha a Espada co se vydával za Hisagiho unesl Jane do světa Hollow. Hisagimu vše došlo až když začal přes tu mlhu vidět. Mlha se začala pomalu vytrácet.

Ichigo and Orihime 3

5. září 2010 v 0:45 | Jane |  Videjka
Tak toto je velmi krásné videjko.....písnička je taky úžasná, prostě celé kawai:)Hisagi vs. Findor

4. září 2010 v 22:18 | Jane |  Videjka
Tak to  je úžasné videjko:) u tohodle dílu jsem se dívala s napětím a skapesníkem v ruce:D Sice kapičky slz ukapaly,jako u každého dílu, ale byl to napínavý souboj....Hisagi je VÍTĚZ!!!!!Shinigami vs Espada

4. září 2010 v 22:10 | Jane |  Videjka
tak to je super videjko:) Je to z dílů, kdy kapitáni zachraňují ostatní ve světě Hollow, aby zachránili Orihime...(dosti často jsem u toho bulela u těch dílů)


5. Nečekaná pomoc

2. září 2010 v 20:30 | Jane |  Povídky
Tak je tu další pátá kapitola. Tak snad se bude líbit. Budu ráda za komentáře:)


5.
NEČEKANÁ POMOC
     Ráno se probudila jako první Jane. Posadila se na pohovce, kde naproti ní spala Orihime. Chvilku jí trvalo, než jí došlo co se stalo. Všimla si, že na stolku vedle sedačky jsou dva táci s jídlem a pitím. Sice Jane kručelo v žaludku, ale od Aizena by si nikdy nic nevzala,to by radši umřela hlady a žízní. Po chvíli se i probudila Orihime. Nejdřív si taky vybavila co se to stalo.
,,Dobré ráno, Jane.'' pozdravila ji Orihime a usmála se. Jak viděla to jídlo, hned jí taky zakručelo, ale bylo ji jasné, že je to od Aizena a hned odvrátila pohled od jídla.
,,Dobré, jak Ti je?'' zeptala se jí Jane.
,,Dobře, jak se tobě?'' usmála se na ni Orihime.
,,Jo, fajn.'' úsměv jí oplatila. Chvíli bylo ticho, když se pak po chvíli zeptala Orihime Jane, proč na ni nepoužila kido, když neměla u sebe Zanpaktutou. Jane se na Orihime podívala. Řekla jí, že na ni by to nikdy nepoužila. Řekla pravdu, ale pravda byla maličko jiná. Orihime, to věděla. Už Jane znala moc dlouho. Jane se tedy nadechla a začala jí vyprávět.
,,Stalo se to krátce, po tom co jsem se dostala do třetí divize jako shinigami. Ichimaru chtěl, abych jsem trénovala jednoho z naší divize kido. V kido jsem byla ze všech nejlepší. Ichimaru byl tam taky a díval se. Použila jsem techniku 33, které by se dalo snadno vyhnout, jenže v tom vyšlehl průdký proud a ten shinigami byl na popel. Použila jsem místo 33 kido 150 což je smrtelná dávka, které se ani nedá uniknout. Byla jsem v šoku. Ichimaru mě poslal domů. Než jsem odešla, tak jsem tomu mrtvému, spíše popelu slíbila,že kido už nikdy nepoužiju. Pak po nějaké době přišel Aizen a řekl, že mu to Ichimaru řekl a o vše se postarali. Druhý den jsem zjistila,že ho zakopali, tak aby ho nikdo nenašel a napsali za něho dopis, kde napsal, že jako shinigami končí a odchází pryč. Nikdo se o to nestaral a nikomu nechyběl. To je důvod, proč já nikdy nepoužívám kido.'' vysvětlila Jane. Celou dobu, co vyprávěla měla skloněnou hlavu, ale co to dořekla, tak se podívala do očí Orihime. Ta se jí taky podívala do očí. Pak se usmála a řekla jí, že to není její vina, že za to nemohla. Jane se na ní taky usmála. Za ta slova jí byla vděčná. Pak spolu chtěly probrat, jak se od tamtud dostanou, když se v tom otevřely dveře. Obě se podívaly kdo to je. Stál tam Grimmjow s úsměvem na tváři. Obě se hned postavily na nohy.
,,Co by si rád?'' zeptala se ho Jane. ,,A kde je ten tvůj kamarádíček Ulquiorra?'' dodala.
,,Nic, a ten se někde prochází.'' řekl s úsměvem. Pak si sedl na pohovku. ,,Pěkně jste to tu zřídily.'' poznamenal a pak zaútočil do dalšího rohu. Jane i Orihime se dívali co to děla. Byly překvapeny.
,,Co….co to děláš?'' zeptala se ho Jane.
,,Vidíš ne? Ničím. Teď mě omračte a padejte, než si to rozmyslím.'' řekl jim a stoupl si. Stále se usmíval.
,,Cože?!'' řekla Jane překvapeně.
,,Tak dělej!'' řekl znovu a úsměv mu zmizel z tváře. Jane šla pomalu k němu. Ze zlomeného stolu vzala nohu, který zlomil Grimmjow a vší silou ho praštila do hlavy. Grommjow se skácel k zemi. Po chvíli šla Jane rychle k Orihime, vzala ji za ruku a obě se rozutekly pryč.
     Po krátkém běhu, pár zatáčkách spomalily. Zaslechly kroky, tak se spolu přitiskly ke zdi a šli pomalu. Obě měly strach, ale nedaly nic najevo. Jane, která šla jako první vykročila v před, když v tom do někoho vrazila a spadla na zem. Orihime se naštěstí jen tak tak udržela na nohou, když do ní Jane strčila při pádu. Obě se podívaly do koho to vrazily. V tom zahlédli známou osobu, která se zvedala ze země.
,,I…Ichigo?'' řekla Jane překvapeně. Pak viděla ostatní, i Byakuyu, Toushira a Hisagiho.
,,Jane? Inoue? Jste v pořádku?'' zeptal se jich a hned byl na nohou, Renji pomohl Jane na nohy a Ishida Orihime.
,,Jdeme radši pryč, než zjistí, že jsme pryč.'' řekla Jane. Všichni souhlasili a rychle šli stejnou cestou a za pár minut se dostali k místu, kde se jim otevřela brána. Byla to brána do světa duší. Hned šli k hlavnímu veliteli, kde vše probrali. Orihime nic neřekla co jí řekla Jane ohledně Kido a Jane taky mlčela. Pak hlavní velitel je poslal odpočinout. Hisagi a Toushiro šli k sobě. Byakuya pozval k sobě Ishidu a Chada a Rukia tam bydlela. Jinak se tam nikdo nevešel. Jane se nadechla a Renjiho, Orihime a Ichiga pozvala k sobě do domů. Jane si lehla do své postele, a ostatní každý do pokoje pro hosty. Chvílku jen tak leželi a přemýšleli, ale pak všichni usnuli a spali nerušeným spánkem.