Srpen 2010

4. Zlá Orihime

31. srpna 2010 v 16:51 | Jane |  Povídky
Tak o psaní mě nějak chytlo:D Je tu 4. kapitola. Snad se Vám bude líbit a budu ráda za komety:)
4.
ZLÁ ORIHIME

     Renji, když se vzpamatoval a došlo mu co se stalo, tak hned běžel do obchodu k Uhararovi. Za každou cenu se chtěl vydat do světa Hollow pro Jane. Rychle vrazil do dveří a překvapením stuhnul. Okolo stolečku seděli všichni. Skoro všichni. Všichni se taky dívali udiveně na udýchaného Renjiho.
,,Kde…kde je Jane?'' zeptal se hned Ichigo.
,,U…unesl ji Ichimaru….co tu všichni děláte?'' odpověděl udýchaně Renji. Všichni měli hrůzu v očích.
,,Orihime, taky unesli.'' vysvětlil Ishida.
Ichigo vstal ze země a požádal Uhararu, aby jim otevřel do světa Hollow. Všichni vstali. Uharara se na ně podíval. V jejich očích poznal, že to myslí úplně vážně. Taky vstal a zavedl je dolů, kde si vyrobil velký prostor pro trénink v boji. S pomocí Zanpaktou otevřel bránu do světa Hollow. Popřál všem, aby byli opatrní a aby se vrátili, všichni v pořádku. Když zmizeli, tak se brána opět uzavřela.
     Jane pomalu přicházela k sobě. Byla zatím uvězněna v nějaké kleci před Aizenem. Ten si povídal s Ichimarem a Tousenem. Všiml si, že se Jane probrala, ale dělal,že to ignoruje. Pohybem ruky naznačil a před Aizenem se objevil Grimmjow.
,,Odveď ji za tou druhou a postáš se o ni!'' přikázal mu Aizen. Grimmjow aniž by něco řekl, tak šel ke kleci. Jane ho pozorovala. Otevřel klec a spoutanou Jane táhl pryč. Došli na chodbu. Jane na něho křičela ať ji pustí, ale on nic neřekl a táhl ji dál. Po chvíli dorazili ke dveřím nějakého pokoje. Grimmjow je otevřel. V pokoji byl Ulquiorra a Orihime. Jane překvapeně zírala na Orihime. Pak ji Grimmjow prudce strčil do toho pokoje a pak taky vešel dovnitř. Dveře se zavřely.
,,Tak co, už to působí?'' zeptal se Grimmjow Ulquiorry. Ten jen přikývl, že jo. ,,Prej má ji vyléčit úplně.'' řekl mu, co Aizen chce. Ulquiorry se nejdříve podíval na Jane a pak na Orihime.
,,Slyšela jsi co máš dělat?'' promluvil na Orihime. Ta jen přikývla. Jane se nemohla bránit, protože byla stále svázaná.
,,Orihime, co to děláš? '' nechápala Jane. Všimla si, že má Orihime jiné oči. Ne tak živé, jak je mývá. ,,Co jste to s ní udělali?!'' křikla na ně, ale Grimmjow se jen smál. Orihime vzala Jane a položila ji na sedačku, co tam byla. Byla moc silná. Jane došlo, že to není ta Orihime, kterou zná. Když ležela na tom gauči, tak ji začala Orihime uzdravovat.
     Jenže v tu chvíli se začal Ichigo znovu svíjet bolestí. Svým křikem přivolal pár Hollow. Ishidovi to došlo, jako prvnímu. Orihime musela uzdravovat Jane. Byla to jedna výhoda a ta v tom, že je tu i Orihime, ale nevýhoda byla ta, že Ichigo trpěl a přivolal na ně Hollow. V tom, ale přišla posila. Byl to Hitsugaya Toushiro, Hisagi Shuhei a Byakuya Kuchiki.
     Když Orihime vyléčila Jane, tak Ulquiorra s Grimmjowem šli pryč. Ale než zavřeli dveře, tak řekl Ulquiorra Orihime, aby se postarala o to, aby přiměla Jane, aby byla na jejich straně. Pak dveře zamkl a šel pryč. Jane chvíli ležela. Když byla Jane vyléčena, tak se Ichigo přestal svíjet v bolestech a pomohl v boji ostatním, aby mohli jít zachránit Jane i Orihime. Jane po chvíli se posadila. Orihime se stále na ni dívala. Taky se na ni Jane podívala. Jane vstala a šla ke dveřím, ale nešly otevřít. Neměla u sebe Zanpaktutou, tak nemohla použív svoji zbraň. Orihime se zničeho nic objevila za ní. Jane uskočila, jak se ji lekla. V tom na ni Orihime zaútočila. Janejen taktak se vyhla ráně.
,,Orihime, co je to s tebou? To jsem já, jsme kamarádky!'' křikla na ni Jane a snažila se uhýbat ranán. Mohla ještě použít kidou, ale tu nedokázala použít. Dokázala by to, ale bála se toho. Snažila se nějak Orihime přivést zpátky. Pak si na něco vzpomněla a zkusila to.
,,Orihime,mysli na Ichiga, vím že ho miluješ, prosím tě.'' křikla. Zavřela oči, protože se blížila rána od Orihime a Jane už nestíhala utéct stranou. Ale nic se nestalo. Orihime zastavila svoji sílu přesně pár centymetrů před Jane. Jane otevřela oči a viděla, jak Orihime na ni taky kouká a tečou jí slzy. Jane si oddychla. Došlo jí, že je Orihime zase zpátky. Pak si spolu povídali, jak je unesly a co udělali s Orihime. Pak si obě lehly a usnuly, i když ne tvrdým spánkem a každou chvíli byly vzhůru. Ráno chtěly vymyslet plán, jak se dostat zpátky domů.

3. Únos

31. srpna 2010 v 13:12 | Jane |  Povídky
Tak tady je třetí kapitola. Je o něco delší a doufám,že se Vám bude líbit. Budu ráda za komenty:)3.
ÚNOS
     Po třídením spánku se Jane probudila. Nikdo u ní nebyl jako posledně. Cítila se o mnoho lépe, ale trápilo jí, že je Ichigo na ni naštvaný. Nedivila se mu, chápala ho, ale přesto ji to trápilo. Vstala na nohy, vzala svoji Zanpaktutou a šla ven na terasu. Chvíli se dívala před sebe a pak začala trénovat se svoji Zanpaktutou. Rány ji ještě bolely, ale byla silná a tu bolest překousla. Chtěla ze sílit, aby byla připravena na Aizena. Po chvíli trénování se jí ozvalo za zády: ,,Neměla by si spíš ležet a odpočívat?'' Jane se lekla a otočila se. Byl to Renji. Podívala se mu do očí a on se na ni usmál. I ona se na něho usmála. Pak si oba sedli na zábradlí.
,,Už je mi fajn.'' odpověděla mu a zadívala se před sebe.
,,Měla by ses šetřit. Byla jsi na tom hodně špatně.'' měl o ni strach a také se díval před sebe. ,,Proč si aspoň mně neřekla o bratrovi? Nebo spíše tvá kopie ve světě duší?'' zeptal se ji a podíval se na ni. Jane se stále dívala před sebe.
,,Nechtěla jsem, aby si někdo myslel, že jsem z protekce a hlavně po tom co jsem se stala taky více-kapitánkou Ichimara třetí divize s polečně s Kirou. Tobě věřím, že by si nic takového neříkal, ale slyšel by nás někdo a bylo by to hned venku, což jsem nechtěla. A já to Ichigovi neřekla, protože jsem nevěděla, že se stane zástupce Shinigami a bude vidět jak Hollow, tak i Rukiu. Řekla jsem mu kdo jsem a o mé kopii, ale o Aizenovi ne. Ani se neptal, ale když jsme šli zachránit Rukiu, tak jsem byla rozhodnutá, říci Ichigovi o Aizenovi a představit je. Jenže,když jsme přišli, tak byl Aizen ,,zavražděn'', ale pak se ukázal živý a jako zrádce. Stejně tak i
Ichimaru a Tousen. Po tom šoku, po té zradě, ztráty jediného člověka z rodiny, jsem o tom nechtěla mluvit, tak jsem to Ichigovi a nikomu jinému neřekla. Kapitány mlčeli, protože ví, že pokud se to někdo doví, tak jedině odemně a nebo od Aizena.'' vysvětlila Jane a setřela si slzy, které jí při vyprávění tekly. Dívala se před sebe a Renji ji stále pozoroval. Bylo mu vše jasné, proč to tajila a chápal ji.
,,Tak tady jsi.'' ozvalo se za nima. Oba se otočili. Byl to Ichigo a vypadal dobře.
,,Ichigo…''zašeptala Jane.
,,Urahara mi teď říkal, že se zítra dopoledne půjdeš aspoň projít, aby si jen neležela a Renji půjde s tebou. Já bych šel rád, ale já s ostatníma musím do školy. Renji, prosím tě, mohu s Jane mluvit osamotě?'' řekl Ichigo. Renji kývl hlavou, stoupl si, ještě se podíval na Jane a pomalu odešel. Ichigo si sedl k Jane.
,,Ichigo….já…omlouvám se ti.''vysouzkala ze sebe Jane a dívala se dolů pod sebe.
,,To je v pohodě…mluvil jsem s Uraharou a slyšel jsem tvůj rozhovor s Renjim. Chápu tě a taky se ti chci omluvit. A rád bych, abychom se dohodli, že nebudeme mít před sebou žádná tajemství.'' řekl jí a usmál se. Jane se slzama v očích objala Ichiga a on ji taky objal.
,,Slibuju.'' slíbila mu to. Pak oba seděli na zábradlí, povídali si a sledovali oblohu. Po nějaké době oba šli zpátky, Jane se trochu navečeřela a hned usnula. Ichigo,Rukia,Orihome,Ishida a Sado odešli do svých domovů. Ráno museli do školy.
     Ráno, když byli všichni ve škole, šla Jane na menší procházku s Renjim. Oba byli v shinigami obleku, aby je nikdo neviděl. Hlavně ji, protože by měla ležet v nemocnici. Jak tak šli pomalým krokem, tak si spolu povídali o všem možném. Jane se i občas zasmála, což Renji uvítal a byl rád, že je jí už líp. Když v tom se před nimi zjevil dým. Ani jeden neviděli na krok. V tom Jane ucítila tupou bolest na hlavě a padla k zemi v bezvědomí. Někdo ji vzal do ruky a stoupal s ní nahoru. Když dým ustupoval, tak Renji viděl, jak Ichimaru mizí ve světě Hollow s bezvládným tělem Jane.

Aaroniero and Shiba Kaien - Šmoulové

31. srpna 2010 v 12:18 | Jane |  Videjka
Tak tady je další můj výtvor...tentokrát o Espadě č. 9 a Kaienu Shibovi, když byl ještě Shinigami, než byl zabit Hollowem. Tak snad se bude líbit:)


Hanatarou - music

30. srpna 2010 v 13:47 | Jane |  Videjka
Tak toto video jsem vytvořila já. Nestojí za nic, ale co i tak ho sem dám:D  Jo a ten zpěvák je daber Hanatoura:)


2. Pravda

30. srpna 2010 v 12:44 | Jane |  Povídky
Tak tady je druhá kapitola. Doufám, že se bude líbit a budu ráda za komentíky:)

2.
PRAVDA
     Všichni se na Uraharu podívali. Ichigo se přestal svíjet bolestí. Jane ležela dál na zemi s vysokou horečkou, ale díky Orihime už nekrvácela z ran. Přesto nevypadala dobře. Všichni čekali co jim řekne.
,,Aizen použil zbraň, kterou dokázal Vás všechny propojit. Jane nejspíš musela bojovat s Aizenovým Zanpaktutou v podobě tady Ichiga. Když se jeden z Vás zraní, ostatním se nic nestane, ale když zraněného začne tady Orihime léčit, tak vy budete trpět bolestí, jako zrovna Ichigo. Orihime už nemůžeš léčit Jane svoji silou, jinak bude trpět i Ichigo. Nezabije ho to, ale ta bolest bude nesnesitelná. Jane z toho dostaneme hezky po staru.'' všem vysvětlil. Byl velmi u toho vážný. Ururu, šla pro ručníky a horkou vodu.
Tessai Tsukabishi šel do skladu, kde hledal bylinky. Jinta měl za úkol přinést rány. Když to všichni přinesli, tak Tessai obalil rány Jane a obvázal je. Pak se u Jane každý střídal a dával ji obklady, na sražení teploty. Každý byl smutný, když viděli, jak jí je. Orihime měla i slzy na krajíčku. Chtěla jí hned pomoci svoji silou, ale nemohla. Chtěle, aby trpěl i Ichigo.
     Po čtrnácti dnech se Jane probudila. V dobu zrovna u ní byli úplně všichni.
Bylo jí o něco lépe. Horečka už nebyla tak vysoká. A rány se začínaly hojit. Sice pomalu, ale i tak.
,,Kde….kde to jsem?'' dostala ze sebe potichu.
,,U Kiskeho v obchodu. Jak ti je?'' zeptal se hned Ichigo. Nejen on, ale i ostatní byli rádi, že se Jane konečně probudila.
,,Jo, aha…'' pomalu si začínala vzpomínat co se stalo. Pomalu se posadila. Renji s Ichigem jí pomohli. Byla hodně slabá.
,,Já…já…ho zabiju!'' vysoukala
ze sebe zlostně Jane a dala ruku v pěst. Nikdo kromě Kiskeho, Rukii a Shinouin Yoruichi věděli důvod její zloby. Všichni se na ni dívali s údivem. Na všechny se podívala a pak na Uraharu.
,,Myslím, že by si jim měla říci pravdu.'' řekl ji Kiske. Jane jen kývla hlavou a nadechla se. Řekla jim o tom, jak je Aizen jeji biologicky starší bratr. Jak se o ni staral, když jako malá našla mrtvé rodiče. Nebo spíše její kopie. I o své kopii všem řekla. O tom, že Aizen je její bratr ví všichni kapitáni a bohaté rodiny. Rukia patří do bohaté rodiny Kuchiki, tak to taky věděla. Nikdy o tom nemluvila, protože se ji nikdo na rodinu neptal. Ale když šli do světa duší zachránit Rukiu, tak chtěla Jane vše říci, ale pak Aizen vstal z mrtvých a ještě s Ichimarem Ginem a Kanamem Tousenem zradili. Pak o tom nechtěla mluvit.
Když domluvila, tak se na všechny podívala. Všichni byli překvapeni. Tohle netušili. Ichigo byl v šoku, ale tohle nečekal a vstal a odešel. Jane to mrzelo. Chtěla jít za ním, ale byla na tolik slabá, že nedokázala se postavit. Renji ji pomohl zase lehnout si Nedokázala se na Renjiho podívat Chtělo se jí brečet, ale i na to neměla sílu. Sice to ve skutečnosti Ichigo nebyl její bratr, ale i přes veškeré hádky a dohady ho milovala jako svého bratra. Po zradě Aizena neměla už rodinu. Krom Ichiga, svých přátel a své tajné lásky. Zavřela oči a zase usnula. Dokonce jí stoupla horečka. Všichni měli o ní strach. Mezitím za Ichigem odešel Uharara.

Hitsugaya song

30. srpna 2010 v 10:56 | Jane |  Videjka
tak tomu říkám úžasný hlas:) zpívá to japonský daber co nám dabije Hutsugayu Toushira v Bleach:)


1. Sestra vs. bratr

30. srpna 2010 v 1:14 | Jane |  Povídky
Díky mému SBéčku Eve jsem se rozhodla jsem dávat povídky ohledně tohodle anime. Tento první příběh je na kapily. První kapitolu Vám sem dávám. Budu ráda za Vaše komentíky.


1.
SESTRA VS. BRATR
     Stalo se to asi před půl rokem. Byla velká bitva. Shinigami proti Arrancarům. Nikdo netušil, že to bude past. Shinigami bojovali, jak nelépe dovedli. Jen malá skupinka lidí byla v pasti. Na starost si je vzala Espada do své bariéry. Nikdo se nedostal zam a ani zpátky. Byli to těžké boje. Espada tak i Arrancaři byli moc silní. Jane Kousuke, mladší sestra Aizena Sousuke, který býval kapitáněm 5. Divize, ale zradil. Všem došlo, že zamaskoval svoji smrt a zabil před lety rodiče, které Jane, jako malá našla. Spíš její kopie. Jane se narodila i se svoji kopií. Jenže tu byl problém. Nemohla společně žít se svoji kopií. Hlavní Shinigami rozhodli, že pravá Jane půjde žít do světa lidí k rodině Kurosaki a kopie se svoji rodinou Sousukových. Když Jane šla do světa duší, tak její kopie se přenesla do světa lidí. Ale tento boj byl ve světě lidí. Se svým bratrem Ichigem, kamarádkou Orihime Inoue a přáteli Ishidou Uryuu, Chadem a svoji tajnou láskou Renjim Abaraiem se bránili. Jane byla s jedním Espadou omráčena a pak uzavřena v bariéře. Když přišla po chvíli k sobě, všimla si, že to není žádná Espada a ani Arrancar, ale její bratr Aizen. Nenáviděla ho, nesnášelaho a už to nebyl bratr. Spíš jen bioligicky ano, ale jinak ne. Chtěla ho zabít. Chtěla pomstít smrt rodičů a za vše co provedl. Dala se s ním do boje. Aizen byl moc silný, ale Jane se nevzdávala a použila i svůj Bankai. Chtěla ho porazit, nebo aspoň zničit tu jeho bariéru. Věděla, že je to hodně riskantní, ale riskla to. Přestala bojovat a jen se bránila. Byl zázrak, že se drží na nohou, když v tom to viděla. Malý záblesk nad Aizenem. Došlo jí, že je to ten klíč, který zničí bariéru. Ze vší silou zaútočila. Vyčerpala tím veškerou svoji sílu, ale nějakou dobu se ještě držela na nohou. Aizen se začal smát, jak má špatnou trefu. Jenže si všiml menšího úšklebku na její tváři. Nelíbilo se mu to. Pak rychle uskočil. Všiml si, jak na něho padá kamení ze skal, které je obklopovalo. Poznal, že zničila jeho bariéru. Zasmál se, ale než zmizel ještě křikl na Jane: ,,To není všechno! Budeš za vše pykat!'' a zmizel. Jane se podívala na ostatní, kteří už dobojovali a zvítězili. Byli raněni, ale nebyli na tom tak zle jako Jane. Pak ztratila vědomí. Všichni k ní hned přiběhli. Renji ji vzal do náruče a běžel s ní do obchodu Kiskeho Uharary. Tam se o ni postaral s Orihime. Začali ji tam léčit. Jenže v tom Ichigo se začal svíjet bolestí. Nikdo netušil co se to děje. Po krátkém přemýšlení Kiskemu to došlo.

nejlepší momentky 3

29. srpna 2010 v 22:29 | Jane |  Videjka
Sice se nějaké opakují,ale jsou prostě kawai a já je sem musím prostě dát:D


nejlepší momentky 2

28. srpna 2010 v 21:56 | Jane |  Videjka
tak a jsou tu další nejlepší momentky, která je nej podle vás???:D


nejlepší momentky 1

28. srpna 2010 v 21:43 | Jane |  Videjka
tak jaká momentka se Vám líbí nejvíce???:D


openingy

28. srpna 2010 v 13:35 | Jane |  Videjka
pár openingů:)


jaká espada se ti líbí?

28. srpna 2010 v 13:18 | Jane |  Videjka
Tak kdo vám příjde jako nejlepší Espada? pls. pište do komentářů:)


Nejlepší Bankai

27. srpna 2010 v 15:52 | Jane |  Videjka
\tak kdo podle Vás má nejlepší Bankai? piště do koentářů:)


Stars ajko Bleach postavy:D

27. srpna 2010 v 15:42 | Jane |  Videjka
tak to je úžásný videjko, jak je uděláno,že známe hvězdy vypadjí jako postavy z Bleach:D


Bleach charakter

26. srpna 2010 v 14:41 | Jane |  Videjka
tady v tom videjku co jsem našla přes youtube, jsou skoro všechny postavy co v tomto anime hrají:)


jsem v sedmém nebi

26. srpna 2010 v 14:06 | Jane |  Videjka
tak na tenhle díl se těším...budu jak v sedmém nebi...sami uvidíte v ukázce:) Ale pak i je Renji chudák...vše způsobil jeho zanaktutou Zabimaru při boji se Senbozakurou a Ashisogi Jizou:D


Renji vs. Byakuya and Zabimaru vs. Senbonzakura

25. srpna 2010 v 13:21 | Jane |  Videjka
nádherné videjko...na ten to díl se už moc těším:)


Zanpaktutou ve fyzické formě

25. srpna 2010 v 12:53 | Jane |  Videjka
tato série velmi pěkná a zajímavá a někteří mají opravdu krásné Zanpaktutou jako např. Renji, Rukia, Hitsugaya a Hisagi:)


svoboda pro Zanpaktutou

25. srpna 2010 v 11:03 | Jane |  Videjka
Tak toto jsem viděla včera...měla jsem slzy na krajíčku...u této řady si asi hodně pobrečím jako skoro u každé:D


Nejkrásnější Zanpaktutou

25. srpna 2010 v 10:56 | Jane |  Videjka
Sode no Shirayuki je Zanpaktutou Rukii, tady není jako duše, ale je zhmotněná:D co říkáte, je krásná, že??