2. Pravda

30. srpna 2010 v 12:44 | Jane |  Povídky
Tak tady je druhá kapitola. Doufám, že se bude líbit a budu ráda za komentíky:)

2.
PRAVDA
     Všichni se na Uraharu podívali. Ichigo se přestal svíjet bolestí. Jane ležela dál na zemi s vysokou horečkou, ale díky Orihime už nekrvácela z ran. Přesto nevypadala dobře. Všichni čekali co jim řekne.
,,Aizen použil zbraň, kterou dokázal Vás všechny propojit. Jane nejspíš musela bojovat s Aizenovým Zanpaktutou v podobě tady Ichiga. Když se jeden z Vás zraní, ostatním se nic nestane, ale když zraněného začne tady Orihime léčit, tak vy budete trpět bolestí, jako zrovna Ichigo. Orihime už nemůžeš léčit Jane svoji silou, jinak bude trpět i Ichigo. Nezabije ho to, ale ta bolest bude nesnesitelná. Jane z toho dostaneme hezky po staru.'' všem vysvětlil. Byl velmi u toho vážný. Ururu, šla pro ručníky a horkou vodu.
Tessai Tsukabishi šel do skladu, kde hledal bylinky. Jinta měl za úkol přinést rány. Když to všichni přinesli, tak Tessai obalil rány Jane a obvázal je. Pak se u Jane každý střídal a dával ji obklady, na sražení teploty. Každý byl smutný, když viděli, jak jí je. Orihime měla i slzy na krajíčku. Chtěla jí hned pomoci svoji silou, ale nemohla. Chtěle, aby trpěl i Ichigo.
     Po čtrnácti dnech se Jane probudila. V dobu zrovna u ní byli úplně všichni.
Bylo jí o něco lépe. Horečka už nebyla tak vysoká. A rány se začínaly hojit. Sice pomalu, ale i tak.
,,Kde….kde to jsem?'' dostala ze sebe potichu.
,,U Kiskeho v obchodu. Jak ti je?'' zeptal se hned Ichigo. Nejen on, ale i ostatní byli rádi, že se Jane konečně probudila.
,,Jo, aha…'' pomalu si začínala vzpomínat co se stalo. Pomalu se posadila. Renji s Ichigem jí pomohli. Byla hodně slabá.
,,Já…já…ho zabiju!'' vysoukala
ze sebe zlostně Jane a dala ruku v pěst. Nikdo kromě Kiskeho, Rukii a Shinouin Yoruichi věděli důvod její zloby. Všichni se na ni dívali s údivem. Na všechny se podívala a pak na Uraharu.
,,Myslím, že by si jim měla říci pravdu.'' řekl ji Kiske. Jane jen kývla hlavou a nadechla se. Řekla jim o tom, jak je Aizen jeji biologicky starší bratr. Jak se o ni staral, když jako malá našla mrtvé rodiče. Nebo spíše její kopie. I o své kopii všem řekla. O tom, že Aizen je její bratr ví všichni kapitáni a bohaté rodiny. Rukia patří do bohaté rodiny Kuchiki, tak to taky věděla. Nikdy o tom nemluvila, protože se ji nikdo na rodinu neptal. Ale když šli do světa duší zachránit Rukiu, tak chtěla Jane vše říci, ale pak Aizen vstal z mrtvých a ještě s Ichimarem Ginem a Kanamem Tousenem zradili. Pak o tom nechtěla mluvit.
Když domluvila, tak se na všechny podívala. Všichni byli překvapeni. Tohle netušili. Ichigo byl v šoku, ale tohle nečekal a vstal a odešel. Jane to mrzelo. Chtěla jít za ním, ale byla na tolik slabá, že nedokázala se postavit. Renji ji pomohl zase lehnout si Nedokázala se na Renjiho podívat Chtělo se jí brečet, ale i na to neměla sílu. Sice to ve skutečnosti Ichigo nebyl její bratr, ale i přes veškeré hádky a dohady ho milovala jako svého bratra. Po zradě Aizena neměla už rodinu. Krom Ichiga, svých přátel a své tajné lásky. Zavřela oči a zase usnula. Dokonce jí stoupla horečka. Všichni měli o ní strach. Mezitím za Ichigem odešel Uharara.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eve Eve | Web | 30. srpna 2010 v 18:48 | Reagovat

Super, jsem zvědavá jak to bude pokračovat! Snad to Jane vyleží a vzpamatuje se :)

2 Larushka MitsuQO Larushka MitsuQO | E-mail | Web | 31. srpna 2010 v 20:27 | Reagovat

Super pokráčko ;)

3 Laitte Laitte | Web | 18. září 2010 v 18:43 | Reagovat

Zaujímavý diel ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama